Kā izmantot spilgtus toņus - dizainera ieteikumi

Drosmīgas izvēles un negaidītas toņu kombinācijas — ir pienācis laiks būt pārliecinātiem par toņiem. Uzziniet, kā dizainere Marija Olsone Nīlandere sadarbībā ar Tikkurila izmantoja spilgtos toņus.

Ieviešot jaunus toņus savās telpās, mēs parasti tiecamies pēc tradicionāli harmoniska izskata, dodot priekšroku, piemēram, drošiem, neitrāliem toņiem, kas viens otru papildina. Tomēr tagad ir pienācis laiks pārbaudīt mūsu toņu pārliecību un piedāvāt drosmīgākas iespējas, un pat pretrunīgus toņus.

Meklējot savu veidu, kā integrēt toņus savā telpā, mēģiniet pieiet lietām no jaunas perspektīvas. Varbūt jums vajadzētu izvēlēties kaut ko intensīvāku. Vai arī apvienojiet pazīstamāko izvēli ar košu toni.

Savā nesenajā sadarbībā ar Tikkurila zviedru uzņēmēja, satura veidotāja un dizainere Marija Olsone Nīlandere izveidoja Color Now 2024 toņu kolekciju, kas sastāv no 14 piezemētiem, bet košiem toņiem. Nīlandere ar prieku un pārliecību izmantoja šos toņus savā jaunajā dzīvokļa interjerā. Uzziniet, kas varētu būt jūsu nākamais iedvesmas avots, lai mājās izmantotu košākus toņus!

Toņi, kuri var likties, ka nesader, var radīt arī neparedzētu harmoniju. Nenorakstiet tos, kamēr neesat tos izmēģinājuši. Krāsošana ir vienkāršs veids, kā izmēģināt dažādus izskatus un apvienot toņus, kurus parasti neizvēlaties.

Nokrāsojiet visu sienu ar rozā Bubba in Berlin toni, lai piešķirtu telpai sapņainu atmosfēru. Ja vēlaties iegūt nopietnāku izskatu, izvēlieties Lips in Lyon toni. Ja šie toņi jums šķiet pārāk rožaini, izvēlieties gada toni no Color Now 2024 toņu kolekcijas - Nude in Nizza. Tas ir ideāls pasteļtonis ar tumšāku nokrāsu, kas radīs mājīgu atmosfēru.

Bezgalīgas sarkano toņu iespējas

Krāsaini griesti

Drosmīgu toņu izmantošana uz istabas griestiem, īstam interjera entuziastam var būt tas, kas nepieciešams. Šis jebkurai telpai piešķirs unikālu un dinamisku elementu. Spilgti krāsoti griesti uzreiz piesaista uzmanību un kļūst par telpas fokusa punktu. Tie piešķir telpai dziļumu un dimensiju, padarot to vizuāli interesantāku un saistošāku. Šis var būt īpaši efektīvs telpās ar augstiem griestiem, jo tādā veidā acu skatiens tiek vērsts uz augšu un rada zināmu varenības sajūtu.

Krāsojiet griestus ar piesātināti dzelteno Gold in Ghana toni, kā to darīja Marija, lai radītu siltas saules gaismas sajūtu, kas izgaismo visu telpu. Vai arī dziļi brūnajā Coffee in China tonī, lai iegūtu jaudīgāku, taču elegantāku izskatu.

Zaļās nokrāsas

Zaļie toņi pēdējos gados ir populāra izvēle. Un tam ir arī labs iemesls! Zaļie toņi ir pazīstami ar savām nomierinošajām īpašībām. Izmantojot tumšākus toņus, piemēram, meža zaļo toni Men on Mars no Color Now 2024 toņu kolekcijas, telpai var uzreiz pievienot bagātības un dziļuma sajūtu. Marija Olsone Nīlandere vannas istabai izvēlējās gaišāku zaļo toni - Mint in Mexico, kas rada rāmu un mierīgu gaisotni, ideālai relaksācijas sajūtai.

Cenšoties izveidot lielāku pārliecību par toņiem, galvenais aspekts ir sekot savām vēlmēm. Izmēģiniet spilgtu toni kādā noteiktā vietā vai sāciet ar visas telpas krāsošanu šajā tonī. Nebaidieties no toņu nesaskaņas vai jaunu toņu izmantošanas. Toņu pārliecību var atklāt pārsteidzošos veidos.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv