Tikkurila Color Now 2024

Tikkurila sadarbībā ar dizaineri Mariju Olsenu Nīlanderi prezentē Color Now 2024 toņu kolekciju. Šīs kolekcijas galvenais tonis ir 2024. gada tonis Nude in Nizza, persiku tonis, kas izstaro siltumu.

Tikkurila Color Now 2024: Tu zini to tad, kad tu to sajūti

Tikkurila Color Now 2024 kolekcija izceļ Marijas Olsones Nīlanderes radošo dvēseli. Viņa kopā ar Tikkurila profesionāļiem izveidoja toņu kolekciju ar piezemētiem, bet spilgtiem toņiem, lai izceltu rotaļīgumu, brīvību un laipnību.

Tikkurila 2024. gada tonis: Nude in Nizza

Nude in Nizza ir maigs un silts bēšs persiku tonis.

Nude in Nizza

Tas simbolizē mīlestības, laipnības un rotaļīguma sajūtas. Telpa, kas krāsota šajā tonī, vienmēr ir silta un saulaina.

Color Now 2024 toņu kolekcija

Color Now 2024 toņu kolekcijā Nīlandere vēlējās izcelt labsirdību, rotaļīgumu un mīlestību. Šis vēstījums tiek virzīts caur kolekcijas 14 piezemētajiem toņiem: intensīva bordo, dažādiem bēšiem un rozā toņiem, maigi melna un dažiem miglaini ziliem un zaļiem toņiem. Nude in Nizza ir gada tonis - persiku tonis, kas izstaro siltumu. Toņu kolekcija ļauj jums vizuāli atklāt savu būtību un to, kas jums patīk.

Ja esi profesionālis, tad lejupielādē Color Now 2024 toņu kolekcijas bukletu, lai kolekcijas toņi tev vienmēr ir pa rokai!
Lejupielādēt kolekcijas bukletu

Interjera pārvērtības kopā ar Color Now 2024 toņiem

Nīlanderes dzīvoklis, kas tika atjaunots ar Color Now 2024 toņiem, ir 230 kvadrātmetrus liels un atrodas Helsingborgā. Mājai ir īpaša noskaņa un sena vēsture, jo tā tika uzcelta 1880. gados. Dzīvokļa pārvērtībām tika izmantoti visi 14 piezemētie kolekcijas toņi. Lasiet rakstu un uzziniet vairāk par šīm pārvērtībām.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv