modern kid's room interior

Kā mūsdienīgi iekārtot bērnistabu

Runājot par bērnistabas dekoriem - dinozauri, dzīvnieki un visi citi jautrie tēli mūžīgi ir bijuši bērnu iecienītākie. Tomēr to krāsošana uz sienas var nebūt ilgtspējīgākā izvēle, jo bērni ātri aug un viņiem ātri viss apnīk. Gaumīgu toņu izvēle, bez uzzīmētām figūrām uz sienas, varētu būt labākais risinājums, kas jūsu bērnam patiks tagad un pēc dažiem gadiem.

Izvēlieties telpas noskaņu

Lai izveidotu mūsdienīgu bērnistabu ir jādomā, lai tā būtu praktiska, funkcionāla un ilgtspējīga. Tas nenozīmē, ka jums ir jāizmirst par interesantiem rakstiem, bet jāpārvērš tie smalkos elementos. Laba ideja telpas dekorēšanai ir izvēlēties konkrētu noskaņu, jo tā darbojas daudz abstraktākā veidā. Līdz ar to bērna iztēle var vairāk ceļot, un istaba kalpos ilgākam laikam.

Interjers, kura pamatā ir noskaņa, ļauj brīvi ceļot bērna iztēlei, neliekot koncentrēties uz konkrēto figūru uz sienas. Tā vietā varat veidot pievilcīgus siluetus, piemēram, kalnu formas X344 Minuet tonī vai ģeometriskas formas N485 Chalet tonī, nepadarot tās pārāk acīmredzamas un atstājot vietu iztēlei. Mūsdienīgā bērnistabā var būt arī sienas gleznojumi ar konkrētiem motīviem, taču atcerieties, ka smalki silueti kalpos ilgāk.

kids room in soft pink colour

Izvēlieties galveno toni

Krāsaini toņi sader ar bērnistabu, taču dažreiz bērni var koncentrēties tikai uz vienu toni. Viņiem varētu patikt košais apelsīnu vai spīdīgi zaļais tonis, bet pēc pāris mēnešiem viņi savas domas var mainīt. Ar pieaugušo palīdzību bērns var iemācīties, kā veidojot interjeru domāt ilgtspējīgāk.

Vienkārša pieeja ir izvēlēties vienu galveno toni, ap kuru jūs radīsiet telpas noskaņu. Pamattonim varat pievienot dažus gaišākus toņus, kas radīs mierīgāku atmosfēru.

Krāsojot bērnistabas sienas, ir ieteicams koncentrēties uz vienu vai divām telpas vietām, kas radīs visu telpas atmosfēru. Varat arī mēģināt apvienot kopā vairākus toņus vai ļaut mēbelēm izcelties, sienu krāsojot vienā tonī, piemēram, H417 Mezeron tonī. Ja vēlaties izmantot intensīvāku toni, jums tas nav jāizmanto uz visas sienas.

Papildus sienām, aizkari un gultas pārklāji ir labi elementi ar kuru palīdzību var piešķirt telpai krāsu. Jūs varat telpu padarīt krāsaināku vai piešķirt papildus nokrāsas, rūpīgi izvēloties tiem rakstu un faktūru.

modern kids room interior

Izveidojiet vairākas telpas zonas

Bieži vien bērnistaba jau ir krāsaina, pat bez spilgtiem toņiem uz sienām. Rotaļlietas ir krāsainas kā varavīksne, un tās telpā jau ienes krāsainos elementus.

Zonu izveide ar toņu bloķēšanu ir rotaļīgs veids, kā ienest telpā krāsas, tai pašā laikā maksimāli izmantojot telpu. Varat, piemēram, sadalīt telpu tā, ka spēļu un guļamā zonā liekas kā divas dažādas telpas. Apvienojiet kontrastējošus toņus, piemēram, smalki zaļo toni, piemēram, M449 Grotto toni, ar gaiši sarkano toni, piemēram, J407 Siesta toni.

Papildus toņiem, zonas var izveidot arī ar mēbeļu palīdzību, piemēram, izmantojiet divstāvu gultu, kas telpā atbrīvos vietu vai izveidojiet mājīgu stūrīti noliekot uz grīdas spilvenus.

modern kids room in green colour

Ienes telpā dabas sajūtu

Bērniem patīk dabā, tāpēc ielaist dabu bērna istabā ir lieliska doma. Daba bērnistabai dod ideālu noskaņu, jo tā apvieno piedzīvojumu pilnos tropiskos džungļus, savvaļas dzīvniekus un ziedošos ziedus. Džungļu gaisotni var sajust, izvēloties zaļo un brūno toņu paleti. Apvienojiet, piemēram, S451 Arbour zaļo toni ar K396 Safari toni, lai atdzīvinātu džungļu sajūtas.

Mūsdienīgas telpas izveide bērnam var būt liels piedzīvojums. Ļaujiet bērniem iedziļināties savās fantāzijās, un kopā ar viņiem jūs varat izveidot istabu, kas viņiem patiks, atbildīs pārējam mājas stilam un būs ilgtspējīga, jo kalpos vairākus gadus.

APLŪKOJIET CITAS BĒRNISTABAS IDEJAS!
Aplūkot idejas
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv