colourful kid's room

Kā izveidot krāsainu bērnistabu?

Apvieno bērna vēlmes ar savu toņu gaumi.

Toņu kombinācijas izvēle bērnistabai var būt diezgan sarežģīta. Kā atrast kopīgu valodu, ja bērns apbrīno spilgtos un piesātinātos toņus, bet pieaugušajiem patīk maigie un smalkie toņi?

Bērnistabas pārveidošana var būt jautrs projekts, ja ir iespējams atrast toņus, kas patīk abām pusēm. Mēs apkopojām dažus padomus, kas palīdzēs jums sašaurināt izvēles iespējas un atrast ideālus toņus krāsainai bērnistabai.

colourful kid's room

1. Pārdomājiet krāsaino toņu nozīmi

Ja jums ir tendence noraidīt bērna toņu ieteikumus, iespējams jums ir vērts pārdomāt, ko jums nozīmē pārāk krāsaini toņi. Vai varētu būt tā, ka jūs mēģināt iekārtot bērnistabu tādā pašā stilā kā pārējo māju? Papildus klasiskajiem toņiem ir daudz krāsainu, bet izsmalcinātu toņu iespējas. Ja jūsu bērns vēlas zaļu vai zilu sienu, kāpēc gan to neatļaut? Jebkurš tonis var tikt pieklusināts, lai kopējais izskats nebūtu pārāk piesātināts. Izvēloties krāsainus toņus, ierastā bēšā, pelēkā vai baltā toņa vietā, jūs varat atspoguļot jūsu bērna pasaules redzējumu.

2. Testējiet toņus

Dodieties uz būvniecības preču veikalu un paņemiet vairākus toņu paraugus, kas patīk jums un jūsu bērnam. Mājās jūs varat spēlēt spēli, kurā pārmaiņus katrs izvēlas savus iecienītākos toņus no šīs nelielās izlases. Toņi, kurus visi izvēlas kā iecienītākos, uzvar.

Kad esat izvēlējušies dažus atbilstošākos toņus, varat tos pārbaudīt, iegādājoties neliela izmēra krāsu iepakojumus, kas tonēti šajos toņos. Redzot kā toņi izskatās uz faktiskajām istabas sienām, jūs un jūsu bērns varēsiet iegūt pareizo priekštatu par krāsas toņa izskatu.

Bērni izbauda spēles un aplikācijas, tāpēc varat spēlēties ar toņiem izmantojot mūsu Colour Master aplikāciju: izmēģiniet dažādus toņus uz istabas sienām caur fotogrāfiju un gūstiet priekštatu, kā šie toņi jūsu istabā varētu izskatīties.

3. Atrodiet atbilstošāko pieklusināto toni

Vai jūsu bērns vēlas istabu spilgti rozā vai smaragda zaļā tonī? Katram tonim ir daudz variāciju, tāpēc atliek tikai ieskatīties mūsu Izjūti krāsas 2020 toņu kartē, lai atrastu atbilstošā toņa "mierīgo" nokrāsu un vienoties. Spilgti rozā vietā jūs varētu izmantot H417 Mezeron vai J407 Siesta toni. Ja meklējat nosvērtu zaļo toni, izmēģiniet S451 Arbour toni, un ja vēlaties košu, bet mierīgu zilo, apsveriet H353 Forget me not toni.

Izvēloties no viena toņa dažādām nokrāsām, apskatiet toņus vienu otram blakus, izmantojot toņu kartes. Tas ir vienkāršākais veids, kā pamanīt atšķirības starp līdzīgajiem toņiem.

4. Apvienojiet ar neitrālu toni

Ja jūs un jūsu bērns esat nolēmuši, ka vēlaties izmēģināt visspilgtākos toņus, tas ir lieliski! Dažreiz spilgtie toņi var gūt labumu no blakus esošajiem neitrālajiem toņiem, kas palīdz nomierināt kopējo izskatu. Kopā ar siltajiem, spilgtajiem toņiem izmēģiniet neitrālus siltos toņus, piemēram, F392 Cocoa butter toni. Aukstos toņus, var apvienot ar neitrāliem aukstajiem toņiem, piemēram, F428 Necklace tonis, ir ļoti gaumīga izvēle.

Puspaneļu siena ļauj ļoti vienkārši apvienot divus dažādus toņus uz vienas sienas, bet jūs varat arī vienkārši pārdalīt sienu divās daļās un krāsot to divos dažādos toņos. Puspaneļa sienu H353 Forget me not tonī var nomierināt ar neitrālu papildus toni, piemēram, F428 Necklace toni.

colourful kid's room

5. Izmantojiet tikai nedaudz spilgtos toņus

Visa telpa obligāti nav jākrāso vienā tonī. Jūs varat atrast arī kādu detaļu, kurai piešķirt toni, piemēram, tā var būt kāda mēbele, durvis vai grīdlīstes. Izmēģiniet nokrāsot galdu S302 Grapefruit vai M449 Grotto tonī, lai izceltu mēbeles; nokrāsojiet akcenta sienu H417 Mezeron vai H353 Forget me not tonī, lai telpai piešķirtu raksturu. Krāsošanā nav nepieciešams ievērot kādus noteikumus: varat arī ļaut savam bērnam būt māksliniekam un izlemt, kādus motīvus viņš vēlas redzēt uz savas istabas sienām. Jūs varat uzkrāsot trīsstūri, lai izdekorētu istabas stūri, vai taisnstūri, lai ierāmētu gultu vai rakstāmgaldu.

6. Neesiet pārāk nopietni

Jūsu mājas sienām laiku pa laikam ir nepieciešama atjaunošana, tāpēc pat tad, ja izvēlētais tonis sāk apnikt vai neapmierina, vienmēr ir iespēja izvēlēties citu. Galu galā mājai ir jābūt vietai, kur katrs, kas tajā dzīvo, jūtas kā mājās - ja jūsu bērnam siena spilgtā tonī liek justies kā mājās, kāpēc gan to tā nekrāsot?

colourful kid's room
APLŪKOJIET CITAS BĒRNISTABAS IDEJAS!
Aplūkot idejas
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv