kid's room interior trends

Bērnistabas interjera tendences

Bērnistaba ir vieta, kur iztēle saplūst ar funkcionalitāti. Telpai galvenokārt jāatbilst bērna vēlmēm un personībai. Tā pat, ir svarīgi, lai istaba būtu bērnam draudzīga - tiktu ņemts vērā telpas izmērs, lai bērnam būtu viegli piekļūt sev vajadzīgajām lietām.

Arī plānošana un ideju apspriešana kopā ar bērnu sagādā lielu prieku. Izmantojiet savu pieredzi un bērna iztēli, un jūs kopā izveidosiet lielisku telpu, kurā sapņot, spēlēties un atpūsties.

Toņu ziņā pašreizējās tendences ir spilgtākas un rotaļīgākas nekā iepriekšējos gados. Viena tendence ir jautri toņi ar savvaļas un ģeometriskiem elementiem; otrā - zemes toņu palete ar odziņu. Bērni ir labākie toņu izvēles eksperti. Šogad interjera dizains izkāpj no ierastās toņu paletes rāmjiem. Tāpēc gatavojieties būt atvērti un rotaļīgi, un kopā ar savu bērnu apskatiet mūsu Izjūti krāsas 2020 toņu kolekciju.

kid's room interior trends
kid's room interior in green

1. Dabas iedvesmots interjers

Iedvesmu bērnistabas interjeram var viegli atrast dabā. Piesātinātais, bet piezemēti zaļais Arbour tonis rada perfektu dabas noskaņu un atved savvaļas atmosfēru tieši uz bērna istabu. Bērni mīl dzīvniekus un džungļus, tāpēc ir lieliski izmantot šos motīvus viņu istabā.

Dabisko toņu izmantošana var uzlabot kopējo noskaņojumu un ienest telpā svaigu sajūtu. Izmantojiet augus ar maigi zaļām lapām, smalkam dabas noskaņojumam telpā vai kopā ar bērnu dodieties dekorēšanas piedzīvojumā un izveidojiet savus džungļus.

Uz sienas izvietojiet dzīvnieku motīvus, dzīvnieku iedvesmoti dekori un dzīvnieku izbāzeņi piešķirs telpai krāšņāku noskaņu un veicinās bērna iztēli. Izveidojiet treknus, dekoratīvus motīvus uz sienām. Šī tendence ir lieliski piemērota bērniem, kas mīl piedzīvojumu stāstus.

2. Vide, kas veicina radošumu

Bērnistaba ir vieta ne tikai atpūtai, bet arī spēlēm un iztēles realizēšanai. Bērniem patīk iztēloties un apmaldīties savās fantāzijās. Šī gada bērnistabas dekoru tendences ir vērstas uz to, lai nodrošinātu bērniem stimulējošāku vidi. Funkcionālās rotaļlietas, piemēram, šūpoles un kāpšanas sienas, kalpo kā jautras interjera detaļas un tajā pašā laikā mudina bērnus kustēties.

Ir labi, ja bērns sevi var brīvi realizēt savā istabā. Padariet mācīšanos jautru, integrējot to kā interjera dizaina detaļu. Piemēram, izvēlieties gultas pārklāju ar alfabētu vai izvietojiet koka burtus uz sienas.

3. Ģeometriskās formas un raksti

Apļi, trīsstūri, kvadrāti un taisnstūri. Līnijas, formas un ģeometrija šobrīd ir modē un to var izmantot visur. Piešķiriet bērnistabai rotaļīgu noskaņu ar lielām ģeometriskajām formām uz sienām (bērna iecienītākos toņus var meklēt Izjūti krāsas 2020 toņu kartē). Tas padarīt telpu vizuāli interesantāku un paspilgtinās tās tēlu. Ģeometrija ir interesanta un tā palīdzēs telpā ienest vairāk perspektīvas un formas. Kā daļu no sienas dizaina varat izmantot arī ģeometriskus paneļus.

Atcerieties, ka bērni pavada daudz laika, spēlējoties uz grīdas. Mīksts, kvalitatīvs paklājs piešķir mājīgu atmosfēru un ar savām formām lauzīs telpas kopējo izskatu.

kid's room interior trends

4. Brīva telpa

Bērnistaba ir vieta rotaļlietām, tāpēc pievērsiet uzmanību, lai telpa netiktu pārblīvēta. Varat izmantot soliņus ar mantu glabātuvi, kastes un tvertnes, kas palīdzēs atvieglot kārtošanu. Šogad funkcionalitāte spēļu istabā ir prioritāte.

Uzglabāšanas risinājumi ļauj jums pārdomāt, ko vēlaties paslēpt, bet ko parādīt. Vēl viens labs veids, kā panākt telpā vairāk brīvas vietas, ir izmantot divstāvu gultu. Divstāvu gultas šobrīd ir populāras, un tās piešķir interjeram pilnīgi jaunu izskatu.

kid's room interior trends

5. Neitrāli toņi ar spilgtiem akcentiem

2022. gadā uz sienām populāri ir dziļi un piezemēti toņi, taču tie bieži tiek izmantoti kopā ar krāsainām detaļām. Izvēloties sienu krāsot vienā tonī, ir iespējams vairāk eksperimentēt ar detaļām un dekoriem telpā, piemēram, paklāju vai apgaismojumu.

Kontrasts ienes telpā rotaļīgumu. Neitrāli toņi radīs nomierinošu efektu, savukārt piesātinātie toņi radīs unikālu pieskārienu. Izmēģiniet izmantot neitrālus toņus, piemēram, X420 Maiden vai H462 Weekend toņus, un apvienojiet tos ar spilgtākiem toņiem, piemēram, S302 Grapefruit vai J367 Mosaic toņiem. Vieglās, skandināvu dizaina koka mēbeles lieliski sader ar krāsainiem toņiem - rotaļīgu gultas pārklāju vai aizkariem.

6. Videi draudzīgas izvēles

Videi draudzīgā domāšana sākas mājās. Lietotu mēbeļu atkārtota izmantošana palīdz izglīto bērnus par ilgtspējīgu dzīvesveidu. Mūsdienās ir daudz alternatīvu, kur meklēt lietotas mēbeles, sākot no lietotu preču veikaliem līdz tiešsaistes lietoto preču pārdevējiem. Lietotās mēbeles un rotaļlietas varat meklēt arī savā draugu lokā. Vienmēr ir iespēja tās pārkrāsot un pielabot, lai tās iederētos jūsu bērna istabā. Lai krāsotu videi draudzīgi izvēlieties kvalitatīvas krāsas, piemēram, Tikkurila Joker matētā sienas krāsa uz ūdens bāzes vai Harmony pilnīgi matētā, ekoloģiskā sienas krāsa, ir sertificētas ar ES Ekomarķējumu un Ziemeļvalstu sertifikātiem.

kid's room interior trends
APLŪKOJIET CITAS BĒRNISTABAS IDEJAS!
Aplūkot idejas
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv