colour pallette for kid's room decor

Toņu palete skaistai bērnistabai

Vai meklē skaistu un dzīvespriecīgu toņu kombināciju bērnistabai? Tā kā toņu izvēle ir ļoti plaša, mēs jums izveidojām atlasītu toņu kolekciju, kas ir moderna, glīta un vienlaikus jautra.

Šai toņu paletei mēs izvēlējāmies S302 Grapefruit toni, enerģisku, saulainu dzelteno; H353 Forget Me Not toni, mierīgu debeszilo; H417 Mezeron toni, gaiši rozā un F428 Necklace toni, neitrālu pelēko, lai panāktu līdzsvaru starp toņiem. Šo toņu paleti ir iedvesmojušas saulainās dienas pie pludmales, kas radīs pozitīvas noskaņas bērnistabā.

Viens no svarīgākajiem faktoriem bērnistabā ir atmosfēra. Ir svarīgi, lai telpa būtu ērta un mierīga, lai arī bērns istabā justos labi. Maigie un pasteļtoņi rada skaistu, dabisku atmosfēru.

colour pallette for kid's room decor

Toņi ar optimismu

Toņiem ir būtiska nozīme noskaņas radīšanā, un spilgti dzeltenais tonis ir lieliska iespēja ienest telpā saulainu un jautru atmosfēru. Dzeltenais ir ideāls pamattonis bērnistabai, jo tas ir piezemēts tonis; jūs varat izvēlēties košu toņa nokrāsu, un tas nebūs pārāk izlecošs. Pamēģiniet nokrāsot bērnistabas galdu S302 Grapefruit tonī un pavērojiet kā šis dzeltenais tonis liek jums smaidīt.

Spilgti dzeltenais tonis ir stimulējošs, un labi izskatās ja tiek krāsots dažādās formās. Šajā tonī jūs varat krāsot visu sienu vai tikai kādu elementu. Izmēģiniet uz kādas sienas daļas uzzīmēt formu, piemēram, kvadrātu, treknu svītru vai trīsstūrveida formu. Izmantojiet krāsotāja līmlenti, lai vieglāk uzzīmētu ģeometriskās formas.

Dzeltenais tonis ļauj bērniem izklaidēties, un kā stimulējošu, bet izsmalcinātu toni to ir viegli lietot, lai radītu drosmīgu un mežonīgu interjeru.

colour pallette for kid's room decor

Dabas pieskāriens

Lai izveidotu dinamisku toņu kombināciju, izvēlieties pāris papildu toņus. Pievienojot toņus, jūs izveidosiet apburošu toņu paleti, kurā bērns varēs izveidot savu iedomu pasauli. Dominējošais, spilgti dzeltenais kontrasts pieprasa maigu un nomierinošu toni. Izmantojot H353 Forget Me Not vai citu līdzīgu toni, kas liek domāt par saulainajām, zilajām debesīm, telpa iegūs dabas sajūtu. Šim tonim ir nomierinoša iedarbība. Izmantojiet to, piemēram, krāsojot sienas paneli vai sienas apakšējo daļu un sienas augšējo daļu atstājot neitrālu.

colour pallette for kid's room decor

Lai rozes aug

Kā smalku, bet enerģisku nokrāsu pievienojiet telpai nedaudz rozā toni. Trešais tonis piešķirs telpai akcentu un mīkstinās telpas noskaņu.

Skaistu gala rezultātu iegūsiet, piemēram, krāsojot istabas stūri H417 Mezeron tonī. Šo toni varat izmantot arī kā galveno telpas toni, bet pārējos izmantot akcentam.

Ja vēlaties izmantot tikai nedaudz rozā toni, lielisks veids, kā to izdarīt, ir nokrāsot dažas mēbeles telpā ar šo toni.

 

colour pallette for kid's room decor

Harmonija ar gaiši pelēko

Katram istabas tonim nav jābūt krāsainam. Pelēkais tonis ir ideāls, jo tas saskan ar visiem toņiem. Izmantojot nedaudz maigi pelēko toni, tīri baltā toņa vietā, telpa kļūs intīmāka.

Pelēkais F428 Necklace tonis, lieliski saskan ar dzelteno, debeszilo un maigo rozā toni. Tas uzlabo un ļauj izcelties citiem telpas toņiem. Apvienojiet to, piemēram, ar H353 Forget Me Not toni uz sienām. Neitrālie toņi piešķirs jūsu bērna istabai līdzsvaru, lai pēc garās dienas bērnam būtu mierīgs noskaņojums. 

 

Aplūkojiet citas bērnistabas idejas!
Aplūkot idejas

Ekoloģiskas krāsas bērnistabas krāsošanai

Izvēloties krāsu bērnistabai, pievērsiet īpašu uzmanību produkta kvalitātei un drošībai. Tikkurila Joker un Harmony krāsām ir piešķirts ekomarķējums un Somijas Alerģijas, ādas un astmas federācijas apstiprinājums, kas tās padara par piemērotu izvēli bērnistabas krāsošanai. Mēbeļu krāsām Helmi 10 un Helmi 30 ir piešķirts M1 un Ziemeļvalstu sertifikāts, līdz ar to tās ir piemērotas bērnu rotaļlietu krāsošanai.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv