woman dancing in cosy living room with warm brown colour wall and sofa

2022. gada tonis L478 Kestrel

Vienlaicīgi atrasties mājās un ārzemēs. Katrs piedzīvojums sākas mājās.
Color Now 2022
Watch the film:

Maigs un piezemēts brūnais tonis, kas liek justies kā apskāvienā – Tikkurila L478 Kestrel ir intensīvs, bet tajā pašā laikā mierīgs un maigs tonis.

woman sitting on sofa in front of warm brown colour wall

2022. gada tonis savu nosaukumu ir ieguvis no piekūna (ang. val. kestrel), kas dzīvo starp divām ligzdām. Līdzīgi kā piekūniem, mūsu mājas nav statiskas. Mūsu mājas ir balstītas uz mūsu atmiņām un pieredzi, no kuras smeļamies iedvesmu. Lai kur mēs dotos, tas vēlāk kļūst par daļu no mums un mūsu mājām.

Kā tonis Kestrel simbolizē kaut ko pazīstamu, bet tajā pašā laikā kaut ko jaunu un aizraujošu. Silti brūns ar vēsa sarkanā toņa mirdzumu: L478 Kestrel ir klasika ar pārsteiguma elementu.

woman swimming in sea near rocky beach

Atvaļinājuma laikā mēs pievēršam lielāku uzmanību detaļām, drosmīgākai sevis versijai. Pēkšņi pasaule ir piepildīta ar brīnišķīgiem sīkumiem. Mēs esam klātesoši šajā brīdī.

Kā būtu, ja tu tā paskatītos uz savu māju un ieraudzītu savu, savas ikdienas, piedzīvojumu un mājas raksturīgās iezīmes, kā pirmajā reizē. Kuras ir tās lietas, kas tev pirmajā reizē iepatikās? Kas padara tavu māju par tavējo? Atrodi elementus, kas tevi raksturo un iedvesmo.

Kā tonis, Kestrel nenostājas nevienā pusē. Tas rada mājas sajūtu gan modernā, gan tradicionālākā interjera stilā. To var izmantot jebkurā vietā, gan uz lielākām virsmām, gan uz mazākām detaļām. Uzkrāsojot to uz sienām, tas aptver visu telpu un rada ligzdai līdzīgu, intīmu atmosfēru.

 

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv