color now

Color Now 2022 toņu izmantošanas piemēri

Eksperimentēt ar toņiem var būt ļoti izaicinoši, jo var būt šaubas vai izvēlētie toņi saskanēs un mājoklī izskatīsies tā kā bija paredzēts. Lai iedrošinātu izmantot toņus no Color Now 2022 toņu kolekcijas, esam sarūpējuši video, kuros redzams mājokļa interjers, izmantojot toņu kombinācijas no šīs kolekcijas.

Lai atvieglotu toņu meklēšanas procesu esam izstrādājuši Color Now toņu kolekcijas. Toņi šajās kolekcijās viens ar otru sader kopā, viens otru izceļot un papildinot. Līdz ar to izvēloties toņu kombinācijas no kādas Color Now toņu kolekcijas nav jāuztraucas vai gala rezultātā toņi kopā izskatīsies labi.

Color Now 2022 toņu kolekcija apvieno toņus, kas satur pagātnes elementus un sniedz ieskatu nākotnē. Saliekot toņus kopā, tie rada pazīstamu sajūtu, bet tajā pašā laikā arī jaunumu sajūtu. Kaut kas jauns, bet pazīstams.

Tālāk apskati četras telpas, kas iekārtotas izmantojot toņus no Color Now 2022 toņu kolekcijas.

Dzīvojamā istaba

Video redzamās dzīvojamās istabas atdalošā siena ir krāsota tumšajā un piesātinātajā X499 Licorice tonī. Logi un virtuves iekārta ir krāsota neitrālajā bēšajā tonī F466 Parchment. Pārējās istabas plaknes ir krāsotas Tikkurila 2022. gada tonī L478 Kestrel. Dzīvojamai istabai mēs iesakām izvēlēties krāsas ar matētu spīdumu, jo tas rada mājīgu un intīmu atmosfēru.

Guļamistaba

Guļamistabas akcenta siena, kas ir redzama video, ir krāsota dedzināti dzeltenajā K396 Safari tonī, bet pārējās istabas plaknes ir krāsotas bēšajā F466 Parchment tonī. Mēbeļu virsmas ir krāsotas kontrastējošā, piesātinātā, bet tajā pašā laikā neitrālajā X499 Licorice tonī. Nebaidieties izmantot kontrastējošus toņus un droši apvienojiet dažādas toņu kombinācijas. Ja kāds tonis jūs īpaši uzrunā, tad tas noteikti ir īstais.

Bērnistaba

Video redzamā bērnistaba ir zonēta, un tās atpūtas zona ir krāsota Tikkurila 2022. gada tonī L478 Kestrel, savukārt mācību zona ir krāsota X447 Sea Smoke tonī, lai nenovērtu bērna domas no mācību procesa. Lai telpu padarītu rotaļīgāku, mēbeles ir krāsotas S440 Silk Road tonī. Šajā interjerā var redzēt, ka apvienojot siltos un vēsos toņus, var radīt ļoti mājīgu interjeru.

Vannas istaba

Vannas istaba parasti ir flīzēta un var rasties jautājums, kur šeit ir vieta krāsai? Ziņa, kas noteikti iepriecinās daudzus, ir tāda, ka pārdošanā ir izlaista krāsa flīzēm - Luja Ceramic Tiles. Bieži vien flīzes ir vēl funkcionālas, bet tās ir zaudējušas savu aktualitāti. Lai nebūtu jāpārflīzē visa vannas istaba, flīzes ir iespējams vienkārši nokrāsot. Video redzamā vannas istaba ir krāsota kontrastējošos toņos. Viena siena ir krāsota piesātinātajā un rotaļīgajā S440 Silk Road tonī, savukārt pretējā siena ir krāsota gaišajā, bet joprojām vēsajā X447 Sea Smoke tonī.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv