2023. gada tonis V413 Rosy Moment

Color Now 2023 kolekcijas galvenais tonis ir Rosy Moment: tonis, kas izstaro siltumu un līdzjūtību; sajūtu, ka mūsu dzīves ir saistītas viena ar otru.

V413 Rosy Moment ir Tikkurila 2023. gada tonis.

Mūsu dzīves uz šīs pasaules ir savstarpēji saistītas. Kopā būšana un rūpes vienam par otru vairo prieku un laimi. Mēs izkrāsojam viens otra dzīvi. Maigais V413 Rosy Moment tonis simbolizē siltumu un empātiju. Mūsu dzīves rožainie brīdži (ang. val. rosy moment) ir trausli, bet spēku sniedzoši brīži, kad divas dzīves savijas kopā.

V413 Rosy Moment

Dūmakains rozā pasteļtonis. V413 Rosy Moment ir Tikkurila 2023. gada tonis.

Tonis, kas izstaro siltumu un līdzjūtību; sajūtu, ka mūsu dzīves ir saistītas viena ar otru.

Kad tikko iepazīts smaids izskatās jau tik pazīstams. Kad jūsu domas ir uz viena viļņa un tu nevari vien sagaidīt, kad dzirdēsi, kas otram ir sakāms. Kad ir sajūta, ka tikko satiktu cilvēku tu pazīsti jau gadiem un ar viņu kopā jūties kā mājās.

Rosy Moment un Color Now 2023 toņu kolekcija

Rosy Moment var izmantot kā universālu toni jebkurā vietā savā mājā. Tonis atgādina putekļainu rozā pasteļtoni, bet ar jaunu, maigu un pieklusinātu noskaņu.
Rosy Moment pavadošo toņu kolekciju Color Now 2023 ir izveidojuši Tikkurila toņu eksperti. Šo rūpīgi izvēlēto toņu paleti, kas sastāv gan no gaišiem un maigiem toņiem, gan piesātinātiem toņiem un tumšiem akcentiem, var izmantot gan uz lielām virsmām, gan nelielās detaļās.

Iztēlojieties savu kopīgo stāstu toņos. Iedvesmojies no Color Now 2023!

Tikkurila colour master app

Izmēģini Color Now 2023 toņu kolekciju ar Colour Master aplikāciju!

Ar mūsu ekspertu palīdzību, mēs izveidojām Colour Master aplikāciju, lai tā kalpotu par iedvesmas avots un platformu, kurā jūs varat izmēģināt pat trakākās idejas. Mēs vēlamies jūs iedrošināt izmēģināt visdažādākos toņus, iedvesmot ar interesantu saturu un atraisīt jūsu radošumu.

Pieraksties mūsu jaunumu saņemšanai, lai saņemtu vairāk iedvesmojošas idejas!
Pierakstīties
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv