Tikkurila Color Now 2023 rosy moment

Color Now 2023 mudina māksliniekus ceļot laikā

Toņi aktivizē mūsu atmiņas. Trīs mākslinieki izsaka savu viedokli un asociācijas par Color Now 2023 toņu kolekciju.

Color Now 2023 ir maiga un piezemēta toņu kolekcija, kas aizved interjera stilisti Anniku Huurrekorpi atpakaļ uz bērnību, gleznotāju Āronu Hermunenu uz savas mātes vasarnīcu un mākslas vēsturnieci Selīnu Vienolu uz senu jūgendstila ēku. Kā šīs asociācijas iedvesmo šos māksliniekus eksperimentēt ar jauno toņu paleti?

Interjera stiliste Annika Huurrekorpi veido harmoniskas telpas, apvienojot elementus un toņus, lai radītu modernas telpas. Viņas darbs ļauj viņai būt radošai, jo viņa veido telpas šī mirkļa vajadzībām, un nav nepieciešams domāt par ilglaicīgu gala rezultātu. Sekojiet Annikai Instagram: @annikahuurrekorpi

Tikkurila Color Now 2023 Rosy Moment

“Color Now 2023 toņu kolekcija ir maiga, mājīga un bērnišķīga. Tā man atgādina saldējumu un seriālu Dalasa, ko es bērnībā skatījos uz riņķi. Modē ir bijuši vairāki agresīvi toņi, tāpēc ir brīnišķīgi redzēt šo svaigo un maigo toņu kolekciju, kas sniedz drošības sajūtu. Tā ir kā atsvaidzināta versija spēcīgajiem toņiem, piemēram, sarkanajam terakota tonim un košajiem zaļajiem un zilajiem toņiem.

 

Mans mīļākais kolekcijas tonis ir V413 Rosy Moment. Labākais šiem toņiem ir tas, ka tos var kombinēt kopā ar daudz dažādiem toņiem. Piemēram, J392 Wax, S440 Silk Road un V413 Rosy Moment veido skaistu toņu kombināciju. Es labprāt redzētu šos toņus uz lielas sienas."

Ārons Hermunens ir gleznotājs, kurš glezno izteiksmīgas un abstraktas gleznas, izmantojot vienkrāsainus toņus un kontrastus. Tonis ir visa sākumpunkts Ārona darbā, un viņam interesē atklāt toņu nozīmes. Ārona mājās toņi tiek ienesti ar mākslas darbiem, kas atrodas pie sienas. Ārona darbus varat apskatīt viņa mājas lapā www.aaronhermunen.com un Instagram: @aaronhermunen.

Tikkurila Color Now 2023

"Šai toņu paletei ir piezemēta noskaņa, kas aizved mani uz manas mammas vasarnīcu. Šķiet, ka Color Now 2023 kolekcija ir cēlusies no brūnā umber toņa. Piemēram, V413 Rosy Moment ir piezemēts umber ar nedaudz dzeltenīgu nokrāsu. Wax un M449 Grotto toņi ir kā izsmalcināti toņi no 70. gadiem, bet ar modernu piesitienu. Tie liek justies mājīgi, silti un retro. Šīs toņu kombinācijas man atgādina par manu veco romperi.

 

Esmu sajūsmā par šīm kontrastējošajām toņu kombinācijām, bet, ja jāizvēlas tikai viens mīļākais tonis, tad tas ir M449 Grotto. Mans skatiens visu laiku pievēršas šim tumši zaļajam tonim. Tomēr savas mājas sienām es izvēlētos krāsot S440 Silk Road, jo tas ir ļoti nomierinošs tonis."

Selīna Vienola ir mākslas zinātniece, radošā konsultante un interjera stiliste, kas pievērš īpašu uzmanību toņiem un to niansēm. Viņa kļūst īpaši entuziastiska par toņu mijiedarbību telpā. Viņas darbus varat redzēt viņas mājaslapā www.selinavienola.com un viņas Instagram profilā: @selinavienola.

Tikkurila Color Now 2023

"Toņu kolekcija Color Now 2023 ir skaista, harmoniska un interesanta. Šie toņi varētu būt paņemti no kāda sena arhitektūras interjera. Tie ir pieklusināti toņi, kas iederas dažādās toņu kombinācijās.

 

Toņu mijiedarbība un pretstatījums mani iedvesmo. Piemēram, no šīs kolekcijas varat izvēlēties jebkurus trīs toņus, lai radītu interesantu rezultātu. Piemēram, X501 Aubergine, Y406 Riviera un J392 Wax kopā izskatās skaisti un līdzsvaroti. Visgaršīgākā toņu kolekcija ir X501 Aubergine, ko es apvienotu ar kādu gaišāku toni, piemēram, Y406 Riviera. Mana mājokļa pamatā ir neitrāli, pieklusināti toņi, jo es vēlos izveidot ilglaicīgu un stabilu vidi. Man patīk spēlēties ar toņu kombinācijām un radīt harmoniju ar niansēm. Tomēr man nav sveši arī toņu akcenti. Savām mājām es izvēlētos X447 Sea Smoke un Y406 Riviera, ko varētu bagātināt ar tumšo X501 Aubergine."

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv