mother and daughter on wooden terrace with gardening tools

Kā atjaunot terasi un dārza mēbeles

Esam apkopojuši padomus, kas palīdzēs jums eļļot terasi un krāsot dārza mēbeles.

Mājokļa ārtelpa ir vieta, kur atvilkt elpu no saspringtās ikdienas rutīnas un justies brīvi. Lai arī tas būtu skaists dārzs vai balkons pilsētā, āra telpa ir neatņemama mājokļa sastāvdaļa un ir pelnījusi labi izskatīties. Terase, dārza mēbeles un žogs ir daži no galvenajiem elementiem, kas jāņem vērā, plānojot pagalma uzturēšanu.

Sagatavo terasi vasaras baudīšanai

Ir svarīgi regulāri apstrādāt koka virsmas ārdarbos. Dārza mēbeļu krāsošanu un terases eļļošanu vari viegli paveikt pats saviem spēkiem, ja seko pareizām instrukcijām un izmanto piemērotus produktus un instrumentus.

Izmantojot izturīgos un ilgtspējīgos Tikkurila produktus terases eļļošanai vai dārza mēbeļu krāsošanai, varat būt drošs, ka koka virsmas būs labi aizsargātas, un jūs bez raizēm varēsiet baudīt vasaru.

Terases un pergolas tendences 2022. gadā

Vai vēlaties uzzināt 2022. gada tendences terašu un balkonu dekorēšanā? Meklē iedvesmu mūsu jaunākajā tendenču apkopojumā vai atklāj 5 + 1 padomus, kas palīdzēs izvēlēties terases toni — no piezemēti brūnam līdz stilīgi melnam tonim.

Lasīt vairāk

5 + 1 padomi, kas palīdzēs izvēlēties terases toni

Terases vai dārza mēbeļu toņa maiņa var radīt milzīgas pārmaiņas, tomēr pareizā toņa izvēle bieži vien ir grūta.

Tikkurila toņu kartēs ir plašs toņu klāsts terases, dārza mēbeļu vai žoga krāsošanai, tāpēc pilnīgi noteikti varam apgalvot, ka jūs atradīsiet sev toni, kas atbildīs jūsu iecerēm.

Šeit mēs apkopojām 5 + 1 padomus, kas palīdzēs no mūsu plašā toņu klāsta, izvēlēties pareizo toni tavai terasei.

Lasīt vairāk

Mazgāšana, krāsošana un eļļošana: instrukcijas un padomi, kas jums palīdzēs

Parasti paredz, ka terase kalpos gadiem ilgi, taču tikai regulāra apkope palīdzēs tai izskatīties lieliski daudzu gadu garumā. Kad terases vai dārza mēbeļu krāsotā virsma sāk izskatīties nolietota un izbalējusi, ir laiks domāt par tās atsvaidzināšanu ar eļļu vai beici. Ja vēlaties savas dārza mēbeles ne tikai eļļot, bet piešķirt tām lielākas pārmaiņas, tad pārkrāsojiet tās citā tonī, kas piešķirs dārza mēbelēm pilnīgi jaunu izskatu. Vislabāk terases eļļot no maija līdz septembrim, kad laiks ir silts un mākoņains. Izvairieties eļļot terasi, ja ir gaidāms lietus vai ir saulains laiks.

Terases apstrādes process parasti sākas ar virsmas tīrīšanu, tai seko eļļošana vai krāsošana un virsmas žūšana. Tikkurila krāsu eksperti ir apkopojuši visu nepieciešamo informāciju, kas jums būtu jāzina par terases eļļošanu un dārza mēbeļu krāsošanu. Zemāk esošajos rakstos var atrast detalizētu instrukciju terases eļļošanai, kā arī profesionālus padomus koksnes atjaunošanai ārdarbos.

Pareizie produkti terases eļļošanai un krāsošanai

Pareiza produkta izvēle daļēji nosaka to vai terases eļļošana vai mēbeļu krāsošana būs izdevusies. Jūs varat viegli apgūt, kā eļļot terases vai krāsot dārza mēbeles, tāpēc neatkarīgi no tā, vai vēlaties veikt nelielu atjaunošanu vai pilnībā mainīt virsmas izskatu, ieguldot nedaudz laika un izvēloties piemērotus produktus, jūs varat paveikt lielas pārmaiņas.

Koka virsmas, kas atrodas brīvā dabā, visa gada garumā ir pakļautas atmosfēras iedarbībai un UV stariem, tāpēc bez pienācīgas apkopes virsmas var izžūt un sākt plaisās. Ieteicams vienmēr izmantot tonētu koksnes eļļu, vai nu izvēlēties jau gatavus toņus, vai tonēt sev vēlamajā tonī. Terases krāsošana vai eļļošana reizi gadā saglabās koka virsmu lieliskā stāvoklī un palīdzēs nodrošināt, ka koksne neplīst vai nedeformējas.

Kā izvēlēties pareizos produktus
Izvēlies piemērotākos produktus

Vai meklē noderīgus padomus un iedvesmojošas idejas saviem krāsošanas projektiem?

Piesakies Tikkurila jaunumu saņemšanai un uzzini noderīgus profesionāļu padomus un iegūsti iedvesmu saviem krāsošanas projektiem.

 

Piesakies jaunumu saņemšanai
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv