Padari dzīvojamo istabu elegantu ar harmoniskiem toņiem

Padari dzīvojamo istabu elegantu ar harmoniskiem toņiem

Fotogrāfe un blogere Rīka Kantinkoski (Riikka Kantinkoski) izmantoja toņus no Color Now 2017 toņu kolekcijas „Hazy”, lai radītu praktisku dzīvojamo istabu. Padari gada toni Angora par sava interjera zvaigzni!
Gaišais tonis Angora rada plašuma sajūtu

„Es izvēlējos H466 (Angora) kā galveno toni, lai augstie griesti un plašā telpa saglabātu daļu no sava rakstura. Gaišais tonis saglabā augstuma sajūtu un piešķir telpai vieglu, nomierinošu kopējo gaisotni.

Darbistabas sienām es izmantoju N494 (Nephrite), kas telpai piešķir cienīgumu. Nephrite un Angora ir saderīga toņu kombinācija, kas rada mierpilnu pabeigtības sajūtu. Kopumā telpa ir pievilcīga un mājīga, tajā ar prieku var aicināt draugus,” saka Rīka Kantinkoski. H466 (Angora) tika izvēlēta par 2017. gada toni.

beige wall in living room
beige living room wall
green study room wall

Noskatieties, kā Rīka veica pārmaiņas

Ideju realizēšana praksē

Sienas krāsošana

  1. Notīri virsmu un nodali krāsojamos laukumus ar krāsotāju līmlenti.
  2. Divas reizes nokrāso sienu ar pilnībā matēto Tikkurila iekšdarbu krāsu Harmony — lielāko laukumu tonī H466 (Angora) un mazāko laukumu ar pelēcīgi zaļo N494 (Nephrite). Lai krāsojums būtu vienmērīgs, izmanto pagarināmu kātu un daudz krāsas. Krāso virsmu ar gariem, augšupvērstiem vēzieniem, izmantojot rullīti.

Mēbeļu krāsošana

  1. Notīri un noslīpē virsmu. Noslauki putekļus.
  2. Uzklāj vienu kārtu gruntskrāsas Otex Akva.
  3. Nokrāso 1–2 reizes ar matēto mēbeļu krāsu Helmi 10, izmantojot mēbeļu krāsām paredzētu rullīti un otu.

Ideajas autore: Blogere Rīka Kantinkoski

Rīka Kantinkoski ir Helsinkos dzīvojoša fotogrāfe, māksliniece, stiliste un blogere. Rīkas emuārā Weekdaycarnival ieraksti galvenokārt ir saistīti ar interjera dizainu, ēdienu un viegli lasāmām tēmām.

Lasi Rīkas pārdomas par projektu blogā >>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv