grey colour terrace with plenty of green plants

Pagalms sākas ar terasi

Izdaiļo savu terasi un izveido krāšņu pagalmu vasaras baudīšanai.
woman planting on terrace

Vienkāršākais veids, kā dabu padarīt sev tuvāku, ir audzējot augus uz savas terases. Iznesot uz terases augus, ziedus, garšaugus un citus augus, terasi var padarīt zaļāku un sajusties, kā pie dabas krūts, uzreiz izejot no mājām.

Ja jūsu pagalms ir neliels, to jāizmanto pilnībā, un jāpaplašina tas izmantojot arī vietu uz terases. Izveidojot dārzu uz terases, jūs jebkurā brīdī varēsiet viegli piekļūt augiem un tos apkopt.

Uzturā lietojamie augi

Ir plašas iespējas padarīt terasi piepildītu un ziedošu. Maza izmēra siltumnīca palīdzēs jums pagarināt ražas sezonu un iegūt lielāku ražu. Ieguldot nedaudz laika un pūļu garšaugu un dārzeņu audzēšanā, jūs iegūsiet piekļuvi svaigai pārtikai tieši pie jūsu mājas durvīm.

Neaizmirstiet savu siltumnīcu nokrāsot, lai to ilgāk saglabātu skaistu un pasargātu no laikapstākļu negatīvās ietekmes. Patio Verso eļļa koksnei ir viegli lietojama un tā ir piemērota gan neapstrādātai, gan iepriekš ar eļļu apstrādātai koksnei. Tā ir pieejama četros modernos un gaumīgos gatavajos toņos - ogļu melnā, rūsgani pelēkā, koku brūnā un meža zaļā.

mini green house on terrace
painted plant box on terrace

Paaugstinātās koka kastes ir lieliski piemērotas dārzeņu un garšaugu audzēšanai. Paaugstinātās kastes ir ne tikai praktiskas, bet arī vizuāli pievilcīgas, kas terasei piešķirs īpašu izskatu. Arī koka kastes var apstrādāt ar Patio Verso, ūdens bāzes koksnes eļļu, kas aizsargās koksni no mitruma un netīrumiem. Šo eļļu ir droši lietot siltumnīcas iekšējām konstrukcijām, kā arī stādu kastēm, jo tā augsnē neizdala veselībai kaitīgās vielas.

Iekārtojiet terasi ar komfortu un dabīgiem materiāliem

Neskatoties uz augiem un ziediem, arī citi dabas elementi uzlabos terases izskatu. Mēģiniet dekorēt terasi ar skaistiem akmeņiem vai pievienot kādu ūdens elementu. Dekorējot terasi ar dabiskiem materiāliem, piemēram, rotangpalmu, klūgām un koku, jūsu terase saplūdīs ar dabu pagalmā.

Lai terasi un dārza mēbeles aizsargātu no saules, vēja un laikapstākļu negatīvās ietekmes, tās regulāri ir nepieciešams apkopt un atjaunot. Mēbeles var apstrādāt, piemēram, ar Valtti Plus Wood Oil, lai iegūtu caurspīdīgu un dabisku izskatu. Atkarībā no apstākļiem terasei var būt nepieciešama apstrāde ar eļļu katru gadu vai vismaz reizi divos gados. Gan Valtti Plus Wood Oil, gan Valtti Plus Terrace Oil ir lieliski piemēroti šāda veida apkopes darbiem.

VISS KAS JĀZIN PAR TERASES UN DĀRZA MĒBEĻU APKOPI
Padomi koka virsmu apstrādei

Vai meklē noderīgus padomus un iedvesmojošas idejas saviem krāsošanas projektiem?

Piesakies Tikkurila jaunumu saņemšanai un uzzini noderīgus profesionāļu padomus un iegūsti iedvesmu saviem krāsošanas projektiem.

Piesakies jaunumu saņemšanai
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv