spacious living room with soft green colour wall

Tikkurila populārākie toņi

Vai esat kādreiz prātojuši, kurus toņus visbiežāk izvēlas citi cilvēki? Mūsu populārāko toņu klāstā galvenokārt ir mierīgi, piezemēti un dabiski toņi, kā arī piesātinātas, mistiskas un intensīvas nokrāsas.

Neskatoties uz mūžīgi populārajiem baltajiem un gaiši pelēkajiem toņiem, šajā rakstā mēs apkopojām mūsu populārākos toņus, lai jūs varētu smelties iedvesmu: pasteļtoņu rozā, salvijas zaļais, bēšais un tumši zilais.

Lasiet tālāk un uzziniet, kādi ir mūsu klientu iecienītākie toņi.

soft rosy colour wall with natural material furniture and decor

Rozā pasteļtoņi

Rožainie un rozā pasteļtoņi atrodas starp populārākajiem toņiem. Tos ir viegli kombinēt ar citiem toņiem, un tie rada maigu atmosfēru jebkurā telpā. Mums ļoti patīk @anniidajulia Instagram ievietotais attēls: bērnistaba ar rotangpalmas mēbelēm, jaukiem groziņiem un mūsu mīļāko rozā toni - X420 Maiden.

beige in wall colour and bed headboard

Bēšie toņi

Bēšā, smilšu un gaiši brūno toņu nokrāsas lieliski sader kopā ar klasisko stilu, taču tie lieliski iederēsies arī mājās ar individuālāku interjeru. H484 Mulberry ir viens no mūsu iecienītākajiem bēšajiem toņiem - mierīgs, nedaudz pelēcīgs bēšais tonis, kas izskatās nedaudz savādāk atkarībā no apgaismojuma un apkārtējiem toņiem. Instagram @annehiekkaranta kontā var redzēt, kā H484 Mulberry tonis guļamistabā rada mierīgu un sapņainu atmosfēru.

modern style home office with beige colour wall

Ja jums patīk H484 Mulberry tonis, jums iespējams patiks arī citi mūsu iecienītākie smilškrāsas toņi. V484 Driftwood tonis ir nedaudz piesātinātāks un tumšāks, saglabājot mierīgo, mīksto un samtaino noskaņu. Abi toņi ir ideāli piemēroti gan guļamistabas, gan viesistabas interjerā.

rich green colour wall in bedroom

 

Populārākie tumšie toņi

Smaragda zaļais M442 Fjord tonis ir mūsu populārākais bagātīgi zaļais tonis. Tas ir intensīvs, bagātīgs un spilgts, un ideāli sader kopā, piemēram, ar baltajiem, melnajiem, bēšajiem un dažādiem koka toņiem. M442 Fjord toni bieži izmanto akcentu sienu krāsošanai vai lai guļamistabā radītu mierīgāku un intīmāku gaisotni. @venlasof publicētais attēls vietnē Instagram parāda, cik brīnišķīgi M442 Fjord tonis izskatās saules gaismā.

dark intense blue colour wall in bedroom

Vēl viens īpaši populārs tumšais tonis ir dziļi zilais N429 Denim. Tas ir mājīgs un ērts, kā jūsu iecienītākie džinsi un atmosfērisks kā pusnakts debesis. Izmantojiet to, lai krāsotu akcenta sienu vai nokrāsojiet visu telpu, lai iegūtu dramatisku efektu.

Zaļās nokrāsas

Pēdējo gadu laikā esam novērojuši pieaugošu interesi par zaļajiem toņiem. Līdzās šai interesei, pieaug arī interese par citiem dabas elementiem. Dabīgie materiāli, pieklusinātie toņi un istabas augi ienes interjerā dabas pieskārienu.

Mūsu paletes iecienītākie zaļie ir V447 Serpentine un N494 Nephrite toņi. Abi pieklusināti, dabīgi un maigi. Serpentine ir nedaudz gaišāks, salvijai līdzīgs, pelēcīgi zaļš tonis, bet Nephrite ir nedaudz tumšāks tonis, ar tirkīza nokrāsām.

muted green colour wall with green plants
spacious living room with soft green colour wall
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv