Hint of Rosa

Rožains akcents

Bloga “MAMI GO GO” autore Mintu nokrāsoja satriecošu sienu guļamistabā ar Tunto Hieno struktūrkrāsām vienas dienas laikā. Satriecošā apdare līdzinās mūsdienīgai betona sienai ar maigi rozā nokrāsu.

Mintu apstrādāja guļamistabas sienas ar Tunto Hieno struktūrkrāsu, izmantojot toņus Cloak M499, Plaster X487 un Mazeron H417 no “Feel the Color” toņu kartes. Tunto Hieno ir vissmalkākā struktūrkrāsa Tunto sērijā. Tā ļauj radīt unikālu efektvirsmu un smalkgraudainu struktūru iekštelpu sienām. Kombinējot dažādas darba metodes un krāsas, Tunto virsmas potenciāls ir nebeidzams.

“Galu galā, man ļoti patika rezultāts. Domāju, ka tumšā sienas virsma jauki iederas guļamistabā un padara betona virsmu gaišāku.”

Mintu blogs “Mami GO GO”

rough bedroom wall painted with tunto hieno
wall painted with tunto hieno
Idejas īstenošana praksē

Tunto Hieno ātri nožūst, tāpēc pārmaiņas var veikt vienas dienas laikā.

Pre-treatment
1. PIRMAPSTRĀDE

Pirms apstrādes noslaukiet virsmu. Ja siena ir netīra, nomazgājiet virsmu ar Tikkurila Maalipesu, atbilstoši norādījumiem un ļaujiet tai nožūt.

Pirms krāsošanas noklājiet grīdu ar papīru. Aplīmējiet loksnes un kontaktligzdas ar krāsošanas lenti.

Partially painted wall
2. GRUNTĒŠANA

Nogruntējiet sienu ar pilnībā matēto krāsu Harmony, izmantojot toni Cloak M499.

paints and rollers on the floor
3. SAMAISĪŠANA

Samaisiet Tunto Hieno struktūrkrāsu. Katram tonim atvēliet atsevišķu vanniņu, maisīšanas stieni un rulli. Ielejiet pārklājumu vanniņās.

Spreading the paint with roller
4. RULLĒŠANA

Uzklājiet Tunto Hieno toņus (Mazeron H417, Plaster X487 un Cloack M499) dažādos virzienos biezā kārtā ar garas plūksnas rulli, aptuveni 1 m² vienā piegājienā.

Mami gogo blogger spreading the tunto hieno
5. RAKSTA VEIDOŠANA

Veidojiet rakstu uz virsmas ar tapešu lāpstiņu, viegli veidojot krustveida formu, lai sienai piešķirtu skaidru struktūru. Turpiniet klāt Tunto Hieno krāsu un veidojiet krusteniskas formas rakstu, 1 m² vienā piegājienā.

Mami gogo blogger

Idejas īstenotājs: Mami GO GO

Blogs “Mami GO GO” sniedz ieskatu Mintu dzīvē un mājoklī. Dažkārt tiek atklāts arī garderobes, iepirkumu somas un pusdienu šķīvja saturs. Mintu ir vientuļā māmiņa un audzina divus dēlus, kuriem patīk sarkana lūpukrāsa, nepatīk steiga un kuri saskata skaistumu ikdienas dzīvē.

Vairāk lasi Mittu blogā 

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv