Skaistākie baltie toņi jūsu mājoklim

Skaistākie baltie toņi jūsu mājoklim

Baltais tonis ir viens no klasiskākajiem sienu toņiem, un tā izsmalcināto izskatu mīl daudzi. Apskatiet mūsu skaistāko balto toņu kolekciju, lai atrastu sev piemērotāko.

Baltais tonis ir svaigs, elegants un daudzpusīgs. Tas iederas gandrīz jebkurā interjera stilā un toņu paletē – ja vien izvēlēta pareizā nokrāsa. Ja meklējat ilglaicīgu izskatu, baltais tonis ir droša izvēle, un krāsojot ar balto toni, jūsu mājoklis vienmēr būs piepildīts ar gaismu.

Tomēr balts nekad nav tikai balts. Toņu kartēs ir daudz, dažādu balto toņu, piemēram, mūsu Tikkurila Izjūti krāsas 2020 toņu kartē. Jums piemērotā toņa atrašana kļūs vieglāka, kad izvēlēsieties ko jūs meklējat - vēsi balto vai silti balto toni: vēsajiem baltajiem toņiem bieži ir zilgana vai pelēcīga nokrāsa, bet siltajiem baltajiem toņiem dzeltena vai oranža nokrāsa.

Lai palīdzētu jums orientēties balto toņu klāstā, mēs apkopojām dažus no mūsu skaistākajiem baltajiem toņiem. Iepazīstiet šos elegantos toņus un atrodiet savam interjeram piemērotāko.

Skaistākie baltie toņi jūsu mājoklim, baltas siena, balts interjers

Maigs un krēmīgs G503 Calla

Dabisks balta zieda tonis. Šis maigais un krēmīgais tonis ir ideāla izvēle, ja meklējat siltu, universālu balto toni.

Krēmveida un sapņainais G503 Calla lieliski saskan ar dabīgiem materiāliem, piemēram, gaišu koku, kokvilnu, linu, vilnu un stiklu. Tas rada elegantu fonu modernam skandināvu stilam ar nostalģijas pieskaņu. Apvienojiet šo toni ar bēšiem, brūniem, terakota un svaigiem, tīriem baltiem toņiem. Calla lieliski ir piemērots telpās, kas vērstas uz ziemeļiem, jo siltā nokrāsa padara telpu maigāku.

Skaistākie baltie toņi jūsu mājoklim, baltas siena, balts interjers

Samtainais F485 Damask

Šis tonis ir nosaukts greznā un zīdainā damasta auduma vārdā. Silti balts tonis ar krēmīgu piesitienu.

Siltais, samtaini baltais F485 Damask ir daudzpusīgs tonis, kas ir piemērots visiem interjera stiliem, no moderna līdz pat bohēmiskam. Apvienojiet to ar aukstu sarkano toni, piemēram, M334 Cardinal vai, piemēram, nomierinošu, maigu zaļo toni, piemēram, V449 Jade. Apaļas, organiskas formas, mīkstas detaļas un sulīgi telpaugi izceļ F485 Damask toni. Damask ir ļoti labs universāls tonis, jo tā kopskats ir silts, bet tam ir neliela pelēkā toņa nokrāsa, tāpēc tas nebūs pārāk dzeltenīgs.

Skaistākie baltie toņi jūsu mājoklim, baltas siena, balts interjers

Tīri balts tonis - F497 Paper

Balts kā papīrs, tīri balts tonis bez nokrāsām. Tīri balts tonis piepilda telpu ar gaismu.

Tīrais un izteiksmīgais baltais F497 Paper ir universāls tonis modernai, gaišai telpai. Mēbeles un interjera detaļas ir tās, kas piešķir krāsu baltajām sienām, tāpēc izmēģiniet, piemēram, mēbeles vai spilvenus vēsos, gaišos toņos, koka virsmas un mazas melnas detaļas, lai izceltu telpu. Ja meklējat tīru un košu balto toni, kas maksimāli piepildīs telpu ar gaismu, F497 Paper ir lieliska izvēle.

Skaistākie baltie toņi jūsu mājoklim, baltas siena, balts interjers

Elegantais un pieklusinātais TIKV Tikkurila White

Baltais tonis, kas vislabāk pārstāv skandināvu stilu. Šis gandrīz baltais tonis lieliski sader kopā ar jebkurām rūpnīcā ražotajām baltajām durvīm, logu rāmjiem un līstēm.

Ja jums ir jāizvēlas vienkāršs baltais tonis, kas saskan ar jūsu mājas baltajām detaļām, piemēram, durvīm, grīdlīstēm un palodzēm, TIKV Tikkurila White ir īstā izvēle. Tas ir pieklusināts, gandrīz balts tonis, un tas izskatās eleganti kopā gan ar siltiem, gan vēsiem toņiem. Mēģiniet to apvienot, piemēram, ar piezemēto un bagātīgo N464 Alexandrite toni, pievienojiet dažas detaļas bēšā tonī un paspilgtiniet telpu ar melnām un tīri baltām detaļām.

Vai neatradāt to, ko meklējāt? Apskatiet mūsu Izjūti krāsas 2020 toņu karti un izvēlnē kreisajā pusē noklikšķiniet uz “baltie toņi”.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv