bathroom with painted tiles in yellow and grey colour

Vienkāršas vannas istabas pārvērtības

Flīžu krāsošana ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā atjaunot savas vannas istabas izskatu.

Vai tev ir apnicis tavas vannas istabas izskats? Vai zināji, ka tikai ar krāsas bundžu, otu un rulli un labu ideju, pašu spēkiem var viegli veikt vannas istabas pārveidošanu?

Tikkurila jaunā Luja Ceramic Tiles krāsa ir vienkāršs un izdevīgs veids, kā atjaunot vecās flīzes gan virtuvēs, gan vannas istabās. Flīžu krāsu var tonēt vairāk nekā tūkstoš dažādos toņos, no visām Tikkurila iekšdarbu toņu kartēm, tāpēc jūsu iespēju robežas ir gandrīz bezgalīgas. Vai vēlaties svaigu un vieglu atmosfēru vai varbūt sabalansētu un tumšu toni, lai padarītu telpu maigu un mājīgu?

Aplūkojiet, kā novecojusi vannas istaba ieguva jaunu izskatu:

white tiled bathroom
Pirms pārvērtībām
bright bathroom painted with yellow and grey colour
Pēc pārvērtībām
white bathroom with dated tiles

Pirms: Novecojusi un bāla

Šo novecojušo vannas istabu ar pelēcīgi baltajām flīzēm no 90. gadiem bija nepieciešams atjaunināt. Lai gan telpa ir salīdzinoši liela, tā nešķita pārāk mājīga un plaša. Bālais flīžu tonis vannas istabai piešķīra drūmu atmosfēru.

girl in yellow colour bathroom

Pēc: Svaiga un personiska

Vannas istaba tika atdzīvināta krāsojot sienas ar svaigi dzelteno H300 Lemonade un mierīgi pelēko X487 Plaster toni. Svaigo toņu kombinācija apvienojumā ar dažiem jauniem dekoriem piešķīra telpai mājīgu un ērtu sajūtu. Melnie akcenti uz plauktiem un grīdas piešķīra telpai zināmu dziļumu, bet spilgtais fons uz sienām lika izcelties skaistajām detaļām, piemēram, groziem, puķu podiem un glīti sarullētajiem dvieļiem.

girl in yellow painted bathroom

Vannas istabas pārvērtības pašu spēkiem

Ja runa ir par jūsu mājokli, tad jums ir jāizvēlas stils un toņi, kas uzlabos jūsu labsajūtu un komfortu. Izvēlieties tik mežonīgu vai glītu un minimālistisku interjeru, cik vēlaties. Flīzes varat krāsot vienā tonī vai arī apvienot vairākus. Meklējiet iedvesmu savā interjera stilā un iecienītākajos toņos.

Krāsas lielākā priekšrocība ir tā, ka ar to atjaunot vannas istabu var ikviens, kuram ir rullītis vai ota. Praksē flīžu krāsošana daudz neatšķiras no sienas krāsošanas.

Kā pareizi krāsot flīzes? Šajā videoklipā var redzēt detalizētu pamācību.

black shelf in front of yellow bathroom tile wall

Ja vēlaties veikt lielākas pārvērtības, ne tikai pārkrāsot flīzes, papildus jūs varat apdomāt iespēju nomainīt izlietnes skapīti, pievienot papildus apgaismojumu vai noklāt veco grīdu ar koka imitācijas grīdas flīzēm. Par naudu ko ietaupījāt krāsojot nevis mainot flīzes, jūs varat iegādāties jaunu izlietni vai dušas klausuli, kas varētu būt labs alternatīvais ieguldījums.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv