festival dinner table with warm orange yellow wall background

Ziemassvētki tavos īstajos toņos

Svētki ir saistīti ar jums, jūsu mīļajiem un jūsu mājām. Radiet svētku sajūtu, paturot prātā ilgtspējīgus risinājumus, paliekot uzticīgi saviem toņiem un izmantojot esošo dekoru krājumus.

Beidzot ir pienācis jaukais un mājīgais Ziemassvētku laiks. Un kas ir pats labākais? Tas viss ir jums un jūsu mīļajiem. Ziemassvētki ir laiks, kad varat izvēlēties savus atpūtas un brīvā laika pavadīšanas veidus.

Mājīgi un ilgtspējīgi Ziemassvētki tiek radīti, izmantojot jūsu mājās esošos toņus un priekšmetus. Nav nepieciešams pirkt jaunus dekorus, jo šī gada Ziemassvētku kompozīciju varat veidot izmantojot jau esošos dekoru krājumus, piešķirot tiem īpašu toņu maģiju.

Apkopojiet savus vērtīgākos un mīļākos dekorus uz galda vai plaukta un papildiniet tos ar dabas detaļām: kociņiem, priežu čiekuriem vai zariem. Sezonas augļi un garšvielas pārvēršas skaistos dekoros, ja tos apvieno kopā ar svecēm vai ziediem.

festival dinner table with warm orange yellow wall background

Degošs apelsīns

Vai jums patīk piesātinātās un pikantās apelsīna un žāvētās aprikozes toņu nokrāsas, vai arī māla podiņu un vāžu zemes noskaņa? Apkopo visus savus iecienītākos dekorus kopā, apsēdies un izbaudi Ziemassvētku burvību. Maigais brūngani oranžais K396 Safari tonis uz sienas, dabīgie Ziemassvētku dekori, piemēram, kaltētas apelsīna miziņas, apvienojumā ar jūsu īpašajiem mājas dekoriem rada minimālistisku Ziemassvētku sajūtu. Viss, kas jums atliek ir izbaudīt mirkli.

Beige wall, wooden chair and earthy colour tableware on dinner table

Gaumīgs bēšais

Skaistais un mierīgais bēšais tonis ir pelnījis lielāku atzinību, jo tas ir klasisks, mājīgs, vienkāršs un aktuāls pat pēc svētkiem. Ļaujiet savam klasiskajam bēšajam interjeram izstarot Ziemassvētku sajūtu, papildinot to ar svētku sezonas elementiem un garšvielām. Neliels salmu kūlis vai daži salmi atspoguļo sezonas būtību. Ērtais un elegantais F466 Parchment tonis apņem jūs ar visu savu siltumu un mieru. Skaistāko trauku un svētku dekoru izmantošana, kā arī atkārtota izmantošana tavās mājās ienesīs ziemas burvības sajūtu. Turklāt dabisko materiālu un veco iecienītāko dekoru izmantošana, palīdz padarīt jūsu brīvdienas ilgtspējīgākas.

dark wooden shelf with decor items in front of soft lilac colour wall

Hiacinšu violetais

Ziemassvētku gaisotne būs atbilstoša, ja izmantosies toņus, kas liek jums justies kā mājās. Mūsdienīgs un svaigs violetais tonis, kā J426 Lilac, rada maigu, taču pārsteidzoši jauku Ziemassvētku sajūtu. Neko jaunu nav nepieciešams iegādāties, ja kompozīcija sastāv no ceriņu hiacintes zara, glītiem kociņiem, priežu čiekuriem vai jebkāda veida mūžzaļiem zariem, kas ir blakus jūsu iecienītākajam svečturim. Kā redzams attēlā, nelielie saules stari ziemas laikā izceļ visas J426 Lilac toņa iezīmes uz sienas, mainoties no dziļa un intensīva toņa labajā pusē līdz gaišam un gaisīgam tonim kreisajā pusē.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv