Krāso sienas rudens toņos

Dziļi sarkani, spilgti oranži un perfekti zaļi. Rudens toņi ir gatavi ražai. Smelies iedvesmu no šiem sezonas toņiem!

Sāk birt lapas un gaiss kļūst spirgtāks. Mainoties sezonai no vasaras uz rudeni, sākas arī pēdējais ražas novākšanas laiks. Šis laika posms, starp diviem gadalaikiem, parasti saistās ar jaunā sākumu.

Rudens mājīgie toņi var lieliski papildināt jūsu telpu visa gada garumā. Piešķiriet savai telpai dzīvīgumu ar dziļi sarkaniem, silti oranžiem vai spilgti zaļajiem toņiem.

Krāsojiet sienas ar spilgti sarkaniem un oranžiem toņiem

Oranžās un sarkanās nokrāsas ir svarīgas, ja runājam par rudens toņiem. Piešķiriet savai telpai siltu, viesmīlīgu atmosfēru, jo oranžais un sarkanais var būt jūsu meklētais īpašais pieskāriens.

Ja meklējat nevainojamu oranžo toni, ar ko krāsot sienas, izvēlieties N405 Terracotta. Tas ir ideāls tonis šai sezonai ar nostalģisku noskaņu. Ja vēlaties padarīt savu telpu vēl drosmīgāku un tumšāku, tad sarkanais papildinās tavu telpu. Izvēlieties M425 Beetroot toni un izmantojiet to, lai nokrāsotu visu telpu ar šo toni, kā var redzēt attēlā zemāk. Tas var izklausīties pārāk traki, taču tumši sarkanais tonis padara telpu mājīgāku un nomierinošāku.

Nomierinoši zaļie toņi uz jūsu sienām

Ražas novākšanas laikā daba ir galvenā. Un, ja mēs vēlamies ienest savās mājās daļiņu dabas, tad mēs vienmēr sliecamies uz zaļajām nokrāsām. Zaļajam tonim ir spēja nomierināt mūs, uzlabot garastāvokli un radīt mierīgu gaisotni.

Sienu krāsošana ar L447 Valley toni ir ideāls risinājums, ja vēlaties dabisku zaļā nokrāsu. Šis zaļais atgādina mums par lapām, pirms tās ir kļuvušas oranžas un nokrīt pirms gaidāmās ziemas.

Ja vēlaties ko pelēcīgāku, tad izmēģiniet M495 Arctic Willow toni. Šī izsmalcinātā zaļā nokrāsa, ļauj izvairīties no pilnīgi neitrālas nokrāsas un piešķir telpai izsmalcinātu izskatu. Tas atgādina arktiskos pakalnus, apsalušu zāli aukstos rītos un spirgtā rudens gaisa smaržu.

Atrodi toni katram gadalaikam

Izvēloties savam mājoklim toņus, kas atgādina par rudeni, ražas novākšanas sezonu, telpa var justies svaiga visa gada garumā. Rudens toņi atgādina par pārmaiņu spēku un sajūtu gan mūsos, gan dabā. Tie piešķir jūsu telpai mūžīgu spirgtuma sajūtu.

Aplūkojiet Tikkurila Izjūti krāsas 2020 toņu kolekciju, lai atklātu vairāk toņu! 

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv