6 skaistākie dzeltenie toņi

Izmantojot dzelteno toni, jūs uzreiz iegūsiet saules gaišumu telpā. Esam apkopojuši sešus skaistākos dzeltenos toņus dažādām interjera vajadzībām.

Dzeltenais tonis atdzīvina mājokli

Telpā, kurā ir dzeltenais tonis, jūs noteikti jutīsities jautri un silti. Tas ir tonis, kas telpai piešķir pozitīvu noskaņu un liek ikvienam, kas tajā ienāk, justies gaidītam.

Dzeltenais tonis asociējas ar sezonas maiņu. Tas var būt pirmo prīmulu vai vībotņu tonis vasaras sākumā, siena un ražas tonis vai pirmo rudens lapu tumši dzeltenais tonis.

No maiga un gaiša šerbeta līdz skābiem citrusaugļiem un zeltainam dzeltenumam – dzeltenais tonis interjerā piedzīvo renesansi. To var izmantot gan uz lielām sienu virsmām, gan detaļām. Dzeltenais ir tonis, no kura daudzi cilvēki baidās, bet nepamatoti. Gala rezultātā dzeltenais tonis noteikti izcels telpu un radīs tajā siltuma sajūtu. Atklājiet mūsu skaistākos dzeltenos toņus mūsu Izjūti krāsas 2020 toņu kartē, vai turpiniet lasīt šo rakstu.

Gaišais un maigais F302 Parmesan

Šķīvis ar makaroniem, kas tiek pārklātas ar nelielu parmezāna siera kārtiņu. Gaišs tonis, kas papildināts ar citrondzeltenu nokrāsu, ir lieliska izvēle telpām, kuras ir nepieciešams atsvaidzināt. Gaišie un maigie dzeltenie toņi, piemēram, F302 Parmesan, rada telpā miera sajūtu. Maigā nokrāsa atgādina par agru pavasari.

shades of yellow

Daudzpusīgais H300 Lemonade

Gaišs svētdienas rīts, kad saule sāk aust. Spilgts, enerģisks un elegants dzeltenais, kas ir pietiekami smalks, lai iederētos daudzos interjera stilos.

Ja meklējat daudzpusīgu, universālu dzelteno toni, H300 Lemonade būs īstais. Tas lieliski iederas virtuvē vai viesistabā, kā arī vannas istabā.

Daudzpusīgais H300 Lemonade

Izmēģiniet apvienot H300 Lemonade ar zemes brūniem un zaļiem toņiem, tērauda pelēko toni, piemēram, X487 Plaster, vai svaigu gaiši zaļo, piemēram, Y383 Cucumber.
Apskatīt H300 Lemonade toni
H300 Lemonade ir Tikkurila 2020. gada tonis.

Piesātinātais medus tonis J392 Wax

Mazas svecītes mirgo un apgaismo telpu. Intensīvs dzeltenais tonis ar viegli zaļu nokrāsu.

Dziļš, piesātināts un medum līdzīgs dzeltenais tonis J392 Wax ar tumšām koka un zemes toņu niansēm, lieliski iederēsies nostalģiskā interjera stilā. Zeltaini dzeltenā nokrāsa padarīs telpu aicinošu un siltu.

 

shades of yellow

Siltais un starojošais K396 Safari

Savannā rietoša saule. Gaišs, dzeltenīgi oranžs tonis, kas piepildīts ar atmiņām par spožo sauli.

Ja vēlaties atdzīvināt savu virtuvi vai darba telpu, K396 Safari iespējams ir tieši tas, ko meklējat. Tas ir silts, starojošs dzeltenais tonis ar oranžu nokrāsu, kas ienes saules gaismu jebkurā telpā.

shades of yellow

Nomierinošais L396 Beeswax

Istabā, aizdedzinot sveci, izplatās medus smarža. Dedzināts tonis starp oranžo un dzelteno, kas ienesīs telpā siltumu.
Ja jums patīk sinepju dzeltenais tonis, tad jums patiks šis aprūsējušais un apdegušais dzeltenais L396 Beeswax tonis. Izmantojiet to uz lielām virsmām, lai šis siltais tonis radītu mājīgu un nomierinošu atmosfēru. Apvieno to ar brūno, zilo un melno toni.

Bagātīgais un mirdzošais Y308 Eggnog

Olu liķieris ir bagātīgi dzeltens ar maigu un nedaudz sarkanu nokrāsu. Apvienojiet šo vieglo un apburošo dzelteno toni ar citiem spilgtiem toņiem, lai to izceltu.

Krāsojot sienas Y308 Eggnog tonī, telpa uzreiz kļūst daudz gaišāka. Tas ir bagātīgs, mirdzošs dzeltenais tonis, kuru ir viegli izcelt. Izceliet šo priecīgo toni, apvienojot to ar citiem spilgtiem toņiem.

shades of yellow

Neatradi toni, kas tev patīk?

Apskatiet mūsu Izjūti krāsas 2020 toņu kolekciju un kreisajā pusē esošajā izvēlnē noklikšķiniet uz “Dzeltenie un oranžie toņi”.

Apskatīt Izjūti krāsas 2020 toņu kolekciju ->

 

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv