bathroom tiles in yellow and grey colour

Luja Ceramic Tiles: krāsa keramisko flīžu krāsošanai sausās un mitrās telpās

Virtuves vai vannas istabas atjaunošana tagad ir kļuvusi daudz vienkāršāka ar Tikkurila jauno apdares krāsu keramiskajām flīzēm.

Tikkurila produktu līnijai Luja tagad ir pievienojies jauns produkts: Luja Ceramic Tiles, pusmatēta krāsa iekšdarbiem. Krāsu var izmantot keramisko flīžu krāsošanai vannas istabās un virtuvēs. Tā ir piemērota sienas flīžu krāsošanai gan mitrās, gan sausās telpās, kā arī grīdas flīžu krāsošanai sausās telpās, piemēram, virtuvē vai tualetē.

Uzzināt vairāk par Luja Ceramic Tiles

woman in bathroom with painted tiles in bright yellow colour

Plašs toņu klāsts

 

Flīžu krāsošana piešķir visai telpai svaigu un jaunu izskatu bez lieliem remontdarbiem. Luja keramisko flīžu krāsai ir pieejams plašs toņu klāsts: krāsu var tonēt vairāk nekā tūkstoš dažādos toņos, no visām Tikkurila iekšdarbu toņu kartēm, garantējot iespēju atrast jums vēlamo toni, kas atbildīs jūsu virtuves vai vannas istabas interjeram.

kitchen backsplash tiles painted in blue colour and white joint line
bathroom tiles painted in bright yellow and grey colour

Viegli lietojama

 

Luja Ceramic Tiles ir krāsa divi vienā, kas apvieno gruntskrāsu un apdares krāsu, tāpēc apstrādei nekas papildus nav nepieciešams. Krāsa nodrošina lielisku saķeri ar flīzēm un uzklājot ar otu vai rulli garantē līdzenu virsmu. Krāsotā virsma ir izturīga un viegli tīrāma, jo tai ir augsta izturība pret ūdeni, traipiem un tīrīšanas līdzekļiem.

Atjaunošana ir kļuvusi dabai draudzīgāka

 

Ūdens bāzes krāsa Luja Ceramic Tiles dod iespēju veikt nelielu virtuves vai vannas istabas atjaunošanu dabai draudzīgi, jo nav nepieciešams izmest vecās mēbeles un flīzes. Turklāt iepakojums ir 100% pārstrādājams un daļēji ir izgatavots no pārstrādātas plastmasas.

Flīžu krāsošana ir ātrākais virtuves vai vannas istabas pārveidošanas veids, jo atjaunošanu var paveikt vienā nedēļas nogalē. Virsmai var pieskarties pēc divām stundām, un nākamo kārtu var uzklāt pēc 16 stundām. Vislabāko rezultāts var sasniegts, uzklājot divas vai vairāk kārtas.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv