3 pazīmes, kas liecina, ka ir pienācis laiks atjaunot terasi

Ir svarīgi regulāri atjaunot terasi. Pareiza terases apkope var pagarināt tās kalpošanas laiku un izvairīties no dārgiem remontdarbiem. Kā zināt, ka ir nepieciešams atjaunot terasi? Pievērsiet uzmanību šīm trim pazīmēm.

1. Terases tonis sāk izbalēt

Terases uzturēšana ir būtiska, ja vēlaties pagarināt tās kalpošanas laiku. Ir svarīgi sekot līdzi terases tonim, jo tā izbalēšana var liecināt, ka koksne kļūst labāk uzņēmīga pret mitrumu un ir vieglāk sabojājama. Šis jo īpaši attiecas uz terasēm, kuras ir pakļautas lielai atmosfēras iedarbībai, piemēram, atrodas tiešos saules staros, uz tās līst lietus vai uzkrājas sniegs. Laika gaitā UV staru ietekmē koksne var palikt pelēka, savukārt mitrums var izraisīt koksnes piebriešanu, plaisāšanu vai deformāciju. Terases atkārtota eļļošana var ne tikai atdzīvināt tās sākotnējo toni, bet arī aizsargāt to no laikapstākļu iedarbības.

Augstas kvalitātes terases eļļa var iekļūt dziļi koksnes šķiedrās un uzlabot dabisko koksni, piešķirot tai bagātīgu un siltu izskatu. Turklāt tā var novērst koksnes izžūšanu, šķelšanos, tādējādi padarot to drošāku un piemērotāku staigāšanai ar basām kājām. Tāpēc, ja vēlaties uzturēt savu terasi izcilā stāvoklī, noteikti pievērsiet uzmanību tās tonim un rīkojieties, tiklīdz pamanāt izbalēšanas pazīmes. Izlasiet mūsu krāsu eksperta padomus, kā vienas nedēļas nogales laikā ir iespējams noeļļot savu terasi.

2. Terase nav atjaunota vairākus gadus

Lai terase būtu labā stāvoklī, to ir ieteicams atjaunot ik pēc 1 vai 2 gadiem, atkarībā no terases stāvokļa.

Reizi gadā pārbaudiet savas terases stāvokli. Ja terase ir bez jumta un regulāri tiek pakļauta tiešiem saules stariem, sniegam un lietum, tad tās apkope būs jāveic biežāk.

3. Apnicis esošās terases tonis

Terases toņa maiņa ir lielisks veids, kā atjaunināt āra telpas izskatu. Ja jums ir apnicis terases pašreizējais tonis, apsveriet iespēju terasi eļļot citā tonī. Atcerieties: ir daudz vieglāk nomainīt gaišus toņus uz tumšiem! Izmantojot Tikkurila produktus, jums ir pieejams plašs skaistu un ilgmūžīgu toņu klāsts, no kuriem izvēlēties.

Ar Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil terases eļļu jūs varat izvēlēties no trim gatavajiem toņiem — melnu, pelnu pelēku un brūnu. Ar tonējamo Valtti Plus Wood Oil eļļu jums ir pieejami 39 daļēji caurspīdīgi toņi, no tumšiem un pieklusinātiem toņiem līdz neitrāliem un gaišiem.

Pirms atkārtotas eļļošanas neaizmirstiet noņemt iepriekšējo eļļas slāni.

Vai jums nepieciešama palīdzība, izvēloties īsto toni savai terasei? Izlasiet mūsu 5+1 padomus, kas atvieglos terases toņa izvēli.

Terrace colour

Labi kopta terase var izcelt jūsu mājas skaistumu

Regulāra apkope palīdzēs uzturēt jūsu terasi lieliskā stāvoklī un to aizsargāt. Ar augstas kvalitātes terases eļļu jūs varat atdzīvināt tās sākotnējo toni, uzlabot tās dabisko skaistumu un aizsargāt to pret skarbajiem laikapstākļiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atjaunināt toni vai atsvaidzināt savas āra telpas izskatu, terases eļļošana ir ieguldījums jūsu mājas kopējā skaistumā un vērtībā.

5 + 1 padomi, kas palīdzēs izvēlēties terases toni

Koka virsmas toņa maiņa var pārveidot jūsu terases atmosfēru, bet pareizā toņa izvēle bieži vien ir grūts lēmums. Šeit mēs apkopojām 5 + 1 padomus, kas palīdzēs izvēlēties pareizo toni tavai terasei.

Kā izvēlēties pareizo produktu terases eļļošanai?

Pareizi veikta virsmas apstrāde ar augstas kvalitātes produktiem pasargās un padarīs skaistāku jūsu terasi un dārzu. Mūsu raksts palīdzēs jums izvēlēties pareizos produktus jūsu terases un dārza atjaunošanai.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv