Bērnistabas interjers - idejām un iedvesmai

Bērnistabas interjers - idejām un iedvesmai

Kā izveidot skaistu un modernu bērnistabu

Ja meklējat idejas bērnistabas pārveidei vai vienkārši iedvesmu, interjera izveidei, mēs jums palīdzēsim. Atcerieties, ka nav pareiza vai nepareiza veida, kā iekārtot bērnistabu, taču ir miljoniem veidu, kā to iekārtot radoši. Esiet radoši un skatieties uz lietām no bērnu skatupunkta. Dažkārt nenāk par ļaunu būt nedaudz bērnišķīgam...

Aizpildi testu un uzzini vai tev vēl piemīt bērnam raksturīgā fantazēšanas spēja

Pieaugot, mēs bieži zaudējam spēju neierobežoti fantazēt. Kā ir ar tevi? Vai domā, ka tev joprojām piemīt bērna fantāzija? Aizpildi testu un uzzini! 

Pildīt testu

Kā izveidot krāsainu bērnistabu?

Atrast līdzsvaru starp pieaugušo gaumi un bērnu vēlmēm, var šķist neiespējams uzdevums. Bet risinājums patiesībā ir ļoti vienkāršs: atbrīvojieties! Spēlējieties ar toņu paraugiem un sarunājieties ar savu bērnu. Speriet pirmo soli un skatieties plašāk uz toņiem.

Lasīt vairāk

Pierakstieties mūsu jaunumu saņemšanai un saņem iedvesmojošas idejas!
Pierakstīties

Vai vēlaties aplūkot vairāk iedvesmojošas idejas bērnistabas izveidei? Aplūko visas mūsu idejas bērnistabas dekorēšanai un krāsošanai.

 

Aplūkot idejas

Vizualizējiet krāsu toņus uz bērnistabas sienām

Izmēģiniet savas bērnistabas toņu idejas uz istabas sienām, izmantojot Tikkurila Colour Master aplikāciju. Ar aplikācijas palīdzību ir iespējams izmēģināt un vizualizēt mūsu toņus uz sava mājokļa sienām.

Lejupielādējiet tūlīt un izmēģiniet savas radošās idejas.

Lejupielādē App Store

Lejupielādē Google Play

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv