Ceļš uz noturīgu rezultātu

Ceļš uz noturīgu rezultātu

Vasaras svarīgākā telpa ir meklējama ārā. Ir pienācis īstais brīdis, lai izveidotu pagalmā, uz terases vai balkona savu vasaras oāzi, kas būs pietiekami izturīga un vairos mājīgumu.

Vēl tikai nedaudz un vasara būs klāt. Tagad ir īstais brīdis sākt domāt, kā parūpēties par bezrūpīgām vasaras dienām un patīkamas gaisotnes pilniem vakariem vasaras svarīgākajās telpās — ārtelpās. Ja ārtelpas ir apstrādātas ar izturīgiem un videi draudzīgiem līdzekļiem, tad jūs varat bezrūpīgi koncentrēties uz būtisko — vasaras baudīšanu.

Mēs esam apkopojuši labākos produktus, vienkāršus norādījumus un iedvesmojošas idejas, kuras 2021. gadā vasarā var īstenot uz terasēm un balkoniemdārza mēbelēm, kā arī pagalma konstrukcijām.

Perhe istuttamassa kukkia terassilla

Ilgmūžīgāks skaistums terasēm un balkoniem

Vai zinājāt, ka terases skaistums ir atkarīgs no regulāras kopšanas? Terašu eļļa iedarbojas uz virsmām gan kā pretapdeguma krēms, gan aizsargs no nokrišņiem, nodrošinot aizsardzību gan pret UV staru iedarbību, gan atmosfēras nelabvēlīgo ietekmi. Eļļošana nodrošina to, ka terase prieku dāvās gan šajā, gan nākamajās vasarās.

Jaunās, bioloģiskās terašu eļļas Valtti Plus Terrace Oil un Valtti Plus Wood Oil terasēm un dārza mēbelēm nodrošina videi draudzīgu aizsardzību. Valtti® Plus nodrošina visaugstāko iespējamo izturības pakāpi, un pateicoties tās bioloģiskajai izcelsmei, rada mazāku ietekmi uz vidi. Valtti Plus produktu sērijas toņu klāstā ikviens atradīs savam interjera stilam piemērotu toni, neatkarīgi no tā, vai vēlamais efekts ir neitrāls, vai arī moderns un pārsteidzošs. 

Ja terases un dārza mēbeļu virsmām vēlaties piešķirt vislielāko izturību, izvēlieties kādu no šiem produktiem:

Valtti Plus Terrace Oil ruskea valmissävy

Terašu eļļa Valtti Plus Terrace Oil — pieejams brūns, pelēks un melns gatavais tonis

Jaunā, daļēji bioloģiskā eļļa terasēm Valtti Plus Terrace Oil piešķir terasei intensīvu toni, kā arī nodrošina maksimālu aizsardzību pret UV staru un atmosfēras iedarbību. Terasei vari izvēlēties kādu no trim gatavajiem toņiem: brūnu, pelnu pelēku vai melnu.

Iepazīstieties ar produktu un tā lietošanas norādījumiem

 

Valtti Plus Wood OIl

Koksnes eļļa Valtti Plus Wood Oil — plašas tonēšanas iespējas

Jaunā, daļēji bioloģiskā koksnes eļļa Valtti Plus Wood Oil ir piemērota dārza mēbeļu un terašu apstrādei. Īpaši izturīgā koksnes eļļa novērš koksnes plaisāšanu un aizsargā to no mitruma un netīrumiem. Valtti Plus Wood Oil ir tonējama daudzos dažādos toņos no Valtti toņu kartes.

Iepazīstieties ar produktu un tā lietošanu

 

Äiti ja tytär istuttamassa kukkia harmaaksi öljytyllä terassilla

Uzziniet par 2021. gada vasaras terašu un pergolas tendencēm

Tagad gan iekštelpām, gan ārtelpām galvenais nosacījums ir mājīgums. 2021. gada tendences ir izcelti dabīgie materiāli, augi un videi draudzīgi risinājumi. Apstādījumi un maigi dabiski toņi nomierina un piešķir ārtelpai mierīgu atmosfēru. Vai vēlies vietu, kur nosnausties svaigā gaisā un izbaudīt grāmatas lasīšanu? Iepazīstieties ar 2021. gada jaunākajām vasaras tendencēm un izvēlieties piemērotākās saviem plāniem!

Iepazīstieties ar jaunākajām tendencēm

Izdevusies terases eļļošana ar pirmo reizi

Izdevušos galarezultātu nodrošina rūpīgi sagatavošanās darbi, piemēroti laikapstākļi un instrumenti. Mūsu krāsu līnijas speciālisti ir apkopojuši 5 noderīgus padomus, ar kuru palīdzību terase eļļošana izdosies ar pirmo reizi.


Iepazīstieties ar speciālistu padomiem

Terassia öljytään ruskealla terassiöljyllä

 

Lielā un mazā formas maiņa pagalmā

Kādu kopējo iespaidu pagalms rada, ja skatienu pavērš tālumā? Ar mazām izmaiņām var panākt lielu efektu. Ja dārza mēbelēm nepietiek ar eļļošanu, varat tās nokrāsot ar krāsu Unica Akva Maali, piešķirot tām pilnīgi jaunu izskatu

Kas gan būtu vasara bez ziediem un augiem? Pagalma vai balkona augiem paredzētās kastes var padarīt skaistākas, izmantojot ūdens bāzes koksnes eļļu Patio Verso. Lasi lieliskus padomus par ziedu kastu apstrādi!

mustaksi maalattu aita
Ruskeat öljytyt kasvatuslaatikot
Mustaksi käsitellyt piharuukut mustalla hyllyllä
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv