stylish living room with light brown and dark terracotta colour section

Iedvesmojies no 70. gadu toņiem un formām

Atrodiet iedvesmu no mūsdienās izmantotajiem 70. gadu elementiem: treknām formām, izliektām malām un zemes brūniem un oranžiem toņiem.

Pandēmija un tās radītā nenoteiktības sajūta lika uzvirmot nostalģijai, un interjera stilos sāka dominēt siltie, dabiskie un zemes toņi. Jau pirms kovid cilvēkiem patika interjerā izmantot dabiskus materiālus, piemēram, rotangpalmas, paneļus un pītās mēbeles. Kopā šie elementi veido dekorēšanas stilu, kas 70. gados bija populārs, taču ar jaunu, smalkāku pieskārienu. Šeit ir apkopoti mūsu favorīti no šī stila.

Brūnais un dedzināti oranžais

 

Dedzināti oranžais un tumši brūnais bija 20. gadsimta 70. gadu interjera toņi, un tie ir populāri arī šodien, bet mūsdienu interjerā tiek izmantoti nedaudz dabiskāki toņi pretstatā pagātnē izmantotajiem spilgtajiem un ekstravagantiem toņiem. Piemēram, šokolādes brūnā toņa vietā cilvēki meklē terakota toņus un siltu brūno toni ar rozā nokrāsu. Izmanto toņus apelsīnu nokrāsā, piemēram, L403 Punch, sinepju dzeltenajā nokrāsā, piemēram, K398 Emperor, un brūngani rozā nokrāsā, piemēram, S471 Etruscan.

bedroom wall in warm yellow colour with matching beddings

Rudenīga toņu palete ar zemes brūniem un oranžiem toņiem rada intīmu atmosfēru. @nelankotona izmantoja L396 Beeswax toni savai guļamistabas sienai un apvienoja to ar paneļa gultas galvgali, augiem, pītu grozu un ādas ķeblīti.

Zaļais tonis mājās ienes dabas sajūtu

 

Daudziem avokado zaļais tonis simbolizējas kā 70. gadu vadošais tonis. Zaļais tonis ir atgriezies, taču ne tik spilgts kā 70. gados — tagad modē ir tumšākas, piezemētākas un mierīgākas zaļā toņa nokrāsas, kas apvienotas ar dabīgiem materiāliem, piemēram, koku, rotangpalmu un istabas augiem. Galvenā uzmanība tiek pievērsta ilgtspējīgam dzīvesveidam un mājas piepildīšanai ar dabas elementiem.

rich dark green wall in study room

Mūsu M442 Fjord zaļais tonis ir piesātināts un bagātīgs. Tas veido saderīgu pāri ar 70. gadu klasiku, piemēram, koka mēbelēm, istabas augiem un citiem spilgtiem toņiem.

Drosmīgas formas, kas uzkrāsotas ar krāsu

 

70. gados modē bija ģeometriskas formas un izliektas malas gan sienu dizainā, gan mēbelēs. Mūsdienās drosmīgas formas un toņi ir kā svaigs kontrasts minimālistiskajam skandināvu stilam. Praksē daudzi neuztraucas par robežām starp tendencēm. 70. gadu iezīmes saplūst un dzīvo harmonijā ar visiem citiem mājas dekoru stiliem.

wall painted with arc pattern in terracotta brown colour

Instagram kontā @emmasisustaa var redzēt, kā N405 Terracotta tonī nokrāsots loks aiz kumodes, ienes 70. gadu pieskārienu mūsdienīgās mājās.

living room wall painted with soft beige and green arc pattern

@emmankotona ir izveidojusi 70. gadu iedvesmotu interjera stilu ar sienu, kas krāsota maigajā V484 Driftwood tonī, un dekoratīvu loku, kas krāsots M442 Fjord tonī. Ar makramē piestiprinātie puķu podi pie griestiem un pītā lampa lieliski papildina interjeru. Gan makramē, gan pītie elementi ir no retro stila, kas parādās mūsdienīgā veidā.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv