Jauni toņi 2022. gada Ziemassvētkiem

Ideāla gaisotne priecīgiem Ziemassvētkiem ir kopā būšana ar saviem mīļajiem un Tikkurila 2023. gada toni: V413 Rosy Moment — maigs tonis, kas izstaro siltumu un empātiju.

Pavadi Ziemassvētkus ar saviem mīļajiem

Klasisko Ziemassvētku sarkano toni nomaini pret kluso un gaišo toni, kas ir atsvaidzinošs, taču zināmā mērā piešķir nostalģisku sajūtu klasiskajai Ziemassvētku toņu paletei.
Pieklusinātais rozā tonis labi sader kopā gan ar gaišiem, gan tumšiem toņiem. Pamēģiniet apvienot V413 Rosy Moment tonis ar vieglo persiku Y406 Riviera toni, piemērs attēlā. Kopējo sajūtu var papildināt nedaudz pievienojot tumšu toni, piemēram, M449 Grotto tonī attēlā krāsots sienas panelis.

Silts un nomierinošs tonis Ziemassvētku laikam

Siltas, dziļas un nomierinošas nokrāsas ir Ziemassvētku toņi. Tie liek justies ērti, un palīdz nomierināties un noskaņoties svētku laikam. L478 Kestrel tonis, zemes brūnais tonis ar šķipsniņu auksti sarkanā toņa, veido skaistu pāri ar V413 Rosy Moment toni. Tā ir eleganta un moderna kombinācija, ko izmantot Ziemassvētku dekoros.
Ziemassvētkus padarīt maģiskus ir daudz vieglāk un mazos mirkļus ir jaukāk izbaudīt tad, kad gaisotne ir atbilstoša. Kā dekorus izmantojiet dažas sveces, āmuļus vai vainagus.
Aplūko Color Now 2023 toņu kolekciju

Tikkurila Colour Master

Atrodi savus ideālos Ziemassvētku toņus, izmantojot Colour Master aplikāciju

Ar mūsu ekspertu palīdzību, mēs izveidojām Colour Master aplikāciju, lai tā kalpotu par iedvesmas avots un platformu, kurā jūs varat izmēģināt pat trakākās idejas. Mēs vēlamies jūs iedrošināt izmēģināt visdažādākos toņus, iedvesmot ar interesantu saturu un atraisīt jūsu radošumu.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv