Koka fasādes krāsošana

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atsvaidzināt vecu un savu laiku nokalpojušu fasādi vai vienkārši vēlaties piešķirt savai mājai krāsu, fasādes krāsošana ir vienkāršs un izdevīgs veids, kā ātri paveikt lielas pārmaiņas.

Kāpēc ir nepieciešama koka fasādes pārkrāsošana?

Koka fasādes pārkrāsošana ir lielisks veids, kā uzlabot savas mājas izskatu un kopējo sajūtu. Kā arī - fasādes pārkrāsošana var sniegt vairākus būtiskus ieguvumus.

Pirmkārt, viens no galvenajiem ieguvumiem - koka fasāde būs pasargāta no laikapstākļu iedarbības. Krāsa pasargā koka virsmu kā aizsargbarjera, un neļauj mitrumam iekļūt koksnē, ilgākā laika periodā pasargājot to no pelējuma veidošanās. Tādā veidā jūs varat pagarināt fasādes kalpošanas laiku par vairākiem gadiem un ietaupīt naudu remontdarbos.

Regulāra koka fasādes atjaunošana var arī palielināt mājas vērtību, kas var būt svarīgi, ja plānojat kādreiz to pārdot. Mājas ar atjaunotu fasādi parasti piesaista lielāku potenciālo pircēju uzmanību nekā tās, kuru fasādes nav atjaunotas un labi uzturētas. Ja pirms mājas pārdošanas vēlaties palielināt tās vērtību, noteikti ir vērts apsvērt iespēju atjaunot fasādi.

Visbeidzot, koka fasādes pārkrāsošana ir vienkāršs veids, kā piešķirt krāsu vai personību savai mājai bez lieliem remontdarbiem. Varat izvēlēties toņus, kas atbilst jūsu esošajam telpu interjeram, vai izvēlēties drosmīgus toņus, ja vēlaties kaut ko pilnīgi jaunu un atšķirīgu. Jebkurā gadījumā, koka fasādes pārkrāsošana ir lielisks veids, kā ātri atjaunot savu māju!

Koka fasādes pārkrāsošanai ir daudzas priekšrocības, kuras ir vērts apsvērt, ja plānojat uzlabot savas mājas kopējo izskatu vai vienkārši parūpēties par to, lai tā labi izskatītos ilgu laiku.

Bet kā zināt, ka ir pienācis laiks pārkrāsot fasādi? Lasiet mūsu rakstu, lai uzzinātu, kādas ir 5 pazīmes, kas liecina, ka jūsu mājas fasādi ir nepieciešams pārkrāsot.

Padomi, kas palīdzēs izvēlēties īsto fasādes toni

Ja domā par to, kā piešķirt mājai svaigu un jaunu izskatu, tad nekas nav salīdzināms ar to, kādu efektu sniedz koka fasādes pārkrāsošana. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atsvaidzināt vecu un savu laiku nokalpojušu, fasādi vai vienkārši vēlaties piešķirt savai mājas fasādei krāsu un personību, fasādes pārkrāsošana ir vienkāršs un izdevīgs veids, kā ātri paveikt lielas pārmaiņas.

Bet kā izvēlēties īsto fasādes toni? Lasi mūsu krāsu eksperta sagatavotos padomus!

Tikkurila populārākie toņi koka fasādēm

Fasādes toņa izvēle ir lēmums, kas prasa daudz pārdomu. Mēs jums varam palīdzēt šajā pārdomu procesā, iepazīstinot ar sešiem klasiskiem toņiem no mūsu Koka fasādes toņu kartes. Šie toņi jau vairākus gadus ir mūsu klientu populārākā izvēle.

Šie klasiskie toņi atvieglos toņa izvēles procesu neatkarīgi no tā, vai meklējat jaunu toni vai toņu paleti vairākām virsmām.

Iedvesmojieties no šiem rūpīgi atlasītajiem toņiem un uzziniet, kā izmantot toņu paleti, lai izveidotu saskanīgu mājas stilu.

Uzzināt vairāk ->>

5 padomi, kā pārbaudīt fasādes toni

Mājas fasādes krāsošana ir liels ieguldījums, kas aizņem daudz laika, tāpēc pirms lēmuma pieņemšanas par toni, noteikti to pārbaudiet. Iepriekš izmēģinot toni, jūs varat pārliecināties, ka tonis izcels māju un iekļausies vidē, kā arī izvairīties no tā, ka māja būs vēlreiz jāpārkrāso.

Lasīt vairāk par toņa pārbaudi ->>

colour master app

Izmēģini toņus ar Tikkurila Colour Master aplikāciju

Uzzini kā populārākie Tikkurila toņi izskatītos uz tavas mājas fasādes, izmantojot mūsu aplikāciju ar paplašinātās realitātes funkciju. Izmantojot paplašinātās realitātes funkciju, jūs varat redzēt, kā mūsu toņi izskatītos uz jūsu mājas fasādes. Jūs varat augšupielādēt savu attēlu, izvēlēties vēlamo toni un redzēt rezultātu paplašinātajā realitātē. Jums ir arī iespēja saglabāt savas vizualizācijas.

Produkti caurspīdīgai apdarei

Valtti Plus Complete

Ātri žūstoša, īpaši izturīga satīna lazūra koka virsmām ārdarbos. 

Uzzināt vairāk

Valtti Plus Color

Izturīga beice koka virsmām. Viegli iesūcas koksnē, izceļot koksnes dabisko struktūru.

Uzzināt vairāk
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv