Andrejs Rakitins

Iepazīsti mūsu pieredzējušos speciālistus: “Toņi ir veids kā sazināties”

Tā kā visi toņi nāk no dabas, mēs tos izvēlamies ļoti intuitīvi, uzskata mūsu grupu apmācību vadītājs Andrejs Rakitins.

Andrejs Rakitins pievienojās Tikkurila 2005. gadā kā tehniskais speciālists. Tagad viņš strādā starptautiskā amatā, palīdzot attīstīt mūsu apmācību pakalpojumu - Tikkurila Academy.

“Mani motivē to cilvēku panākumi, kuri piedalās mūsu apmācībās: vai tās būtu saistītas ar pārdošanu, mārketingu vai reālu krāsošanu, mūsu uzdevums ir palīdzēt darbiniekiem un klientiem apgūt nepieciešamās prasmes. Man ir pieredze pedagoģijā, un kopējais apmācību process mani aizrauj.
Andrejs Rakitins, Tikkurila grupu apmācību vadītājs

"Savā darbā, lielāko daļu darba laiku pavadu sazinoties ar saviem kolēģiem, no vienpadsmit dažādām valstīm, un vadu projektus ar viņiem. Esmu atbildīgs arī par centralizēto apmācību saturu, piemēram, vebināriem vai e-apmācību kursiem, kurus veidoju kopā ar kolēģiem un mācību priekšmetu ekspertiem dažādās jomās."

Laime ir mērķis

"Krāsa ir sarežģīts, ķīmisks produkts un, lai sasniegtu vislabāko gala rezultātu, ir nepieciešams veikt pareizus sagatavošanās darbus un izmantot pareizu tehniku. Mums ir jāpārliecinās, ka cilvēkiem, kuri izmanto mūsu produktus, ir nepieciešamās zināšanas, lai veiksmīgi veiktu krāsošanas darbus.

Savā darbā man patīk koncentrēties uz prieku, ko mūsu produkti sniedz cilvēkiem, kuri ir nolēmuši ar krāsas palīdzību savu apkārtni padarīt skaistāku. Mana darba rezultāts ir laime, un tas ļoti motivē.

Toņi ir ļoti saistīti ar manu darbu. Zināšanas par toņiem ir būtiskas ikvienam Tikkurila darbiniekam, un neatņemama mūsu darba daļa.

 

Tā kā visi toņi nāk no dabas, mēs tos izvēlamies ļoti intuitīvi. Man toņi ir veids kā sazināties. Mēs izmantojam toņus savās mājās, drēbēs un automašīnās, lai izpaustos un apkārtējiem parādītu, kas mēs esam un kas mums patīk. Zāles zaļais tonis atbilst manam raksturam, un ienes mieru manā ikdienā.”

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv