Tom Sēderbergs

Iepazīsti mūsu pieredzējušos speciālistus: “Man patīk likt lietā savas prasmes”

Iepazīstieties ar Tomu Sēderbergu, kas ir atbildīgs par iekārtu apkopi un remontu, un kurš uzņēmumā Tikkurila strādā jau 40 gadus.

Toms Sēderbergs atbild par tehnikas apkopi un remontu Tikkurila rūpnīcā. Mēs uzzinājām vairāk par Toma ilgo pieredzi Tikkurila uzņēmumā.

“Es sāku strādāt Tikkurila rūpnīcā par tehnikas apkopes un remonta speciālistu 1980. gadā. Es tikko biju pabeidzis arodskolu, un izvēlējos sākt savu karjeru kā vasaras palīgs. Man piedāvāja patstāvīgu darbu pēc pirmās vasaras, un te es esmu vēl šodien.
Mana darba diena sastāv no rūpnīcas tehnikas remonta un apkopes. Es izbaudu šeit pavadīto laiku. Man patīk likt lietā savas prasmes un atrast iekārtas problēmu vai darbības traucējuma iemeslu. Mans darbs un pienākumi šo 40 gadu laikā nav īpaši mainījušies. Šad un tad parādās kāda jauna iekārta, taču viss pārējais ir pa vecam."
Toms Sēderbergs, tehnikas apkopes un remonta speciālists

Tikkurila ir kā ģimene

"Tas ir jauki, ka Tikkurila pastāv jau 160 gadus. Tas ir ļoti ilgs laiks. Mana ģimenes vēsture iet roku rokā ar Tikkurila, jo šeit ir strādājis arī mans brālis, māsa un mamma. Es pat ar savu sievu iepazinos darbā. Tas bija 2000. gadu sākums, kad mūsu skatieni sastapās kafejnīcā. Tagad esam kopā vairāk nekā divdesmit gadus.

Mēs braucam uz darbu kopā un dodamies mājās kopā. Dažreiz mēs runājam par darbu, bet ne pārāk bieži."

"Mūsu komandas gars rūpnīcā vienmēr ir bijis labs. Ir daudz jauku cilvēku. Mēs sazināmies arī brīvajā laikā, piemēram, ar pāris puišiem mums ir tradīcija kopā doties uz šautuvi.

Manuprāt, tradīcijām un vēsturei ir liela nozīmē, jo tā var atgādināt par vecajiem labajiem laikiem. Man ir tendence darīt lietas pa savam."

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv