sakari

Iepazīsti mūsu pieredzējušos speciālistus: "Jo vairāk tu dod, jo vairāk tu saņem atpakaļ"

Slimnīca var nelikties mājīga vieta ne bērniem, ne pieaugušajiem, taču skaistas krāsas var padarīt šo vietu nedaudz omulīgāku. Mūsu tehniskās attīstības vadītājam Sakari Leimi dalība Jaunās bērnu slimnīcas celtniecībā Helsinkos bija lieliska pieredze.

Sakari Leimi pienākums ir izvērtēt un noteikt, kādas krāsošanas metodes un produkti ir nepieciešami, lai būvniecības projektos sasniegtu labākos rezultātus. Mēs uzzinājām kādi ir Sakari darba pienākumi, mīļākais tonis un kādi bija izaicinājumi strādājot pie Jaunās bērnu slimnīcas būvniecības.

"Man tonis nozīmē komfortu un izaugsmi vidē, kurā atrodies. Ikdienā es strādāju ar krāsām, toņiem un pārklājumiem, un esmu Tikkurila komandā jau kopš 2001. gada. Es domāju, ka darbs ar toņiem man liek ilgoties pēc tiem man apkārt. Mans mīļākais tonis ir silti baltais G503 Calla, lai gan man patīk izmantot arī krāsainākus toņus savās mājās, piemēram, sarkanu, melnu un zelta toni.
Pēc profesijas es esmu inženieris, un šis vārds diezgan labi raksturo arī manu personību, kurai patīk organizēt. Mani aizrauj tehniski sarežģīti uzdevumi un es izbaudu savu darbu. Ikdienā es atbalstu tehnisko plānošanu būvprojektos. Kad toņi un materiāli ir definēti, mans uzdevums ir palīdzēt definēt tehnisko izpildījumu: kādus produktus var izmantot un kas nepieciešams, lai sasniegtu labāko iespējamo gala rezultātu."
Sakari Leimi, tehniskās attīstības vadītājs

Projekts: Jaunā bērnu slimnīca

"Viens no nozīmīgākajiem projektiem, kurā esmu piedalījies, ir bijis Jaunās bērnu slimnīcas būvniecība Helsinkos, kas tika atvērta 2018. gadā. Tikkurila ziedoja visas projektā nepieciešamās krāsas, lakas, pārklājumus un špakteles, kā arī palīdzēja ar tehniskajiem norādījumiem un plānošanu. Slimnīca ir vieta ar īpaši augstām higiēnas prasībām, tāpēc visā slimnīcā mēs izmantojām Argentum 20 krāsu, kas satur aktīvo sudrabu, kas kavē baktēriju augšanu uz virsmas. Palātās mēs izmantojām arī Magnetic krāsu, kas ļauj bērniem piestiprināt savus zīmējumus un bildes uz sienas ar magnētu palīdzību.

Slimnīca var nelikties mājīga vieta ne bērniem, ne pieaugušajiem. Ar krāsainajiem toņiem, uzgleznotajiem zīmējumiem un magnētiskajām sienām mēs ceram, ka esam spējuši padarīt šo vietu nedaudz mājīgāku un ērtāku, un ka slimnīca neasociēsies tikai ar baltām un drūmām sienām."

Labdarība sniedz gandarījuma sajūtu

"Jaunās bērnu slimnīcas projekts patiešām bija pārsteidzoša pieredze. Man bija iespēja dot ieguldījumu citu cilvēku labklājībā. Tas manam darbam liek justies jēgpilnam.

Labdarība ir svarīga manas dzīves sastāvdaļa. Tāpēc pēdējos gadus esmu aktīvi piedalījies Eiropas labdarības riteņbraukšanas komandā Team Rynkeby, kas katru gadu brauc ar velosipēdu no Dānijas uz Parīzi, lai savāktu naudu smagi slimiem bērniem. Tikkurila komandā ir vēl daži mani kolēģi, un mūsu uzņēmums ir bijis viens no mūsu Somijas komandas sponsoriem. Pērn mūsu komanda labdarībai savāca gandrīz 1 miljonu eiro. Esmu ievērojis, ka jo vairāk tu dod, jo vairāk tu saņem atpakaļ."

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv