tikkurila valtti

Ilgstoša aizsardzība kokam

Tāpat kā senai draudzībai, arī jūsu mājai ir nepieciešamas rūpes un mīlestība. Ar Tikkurila Valtti ārdarbu pārklājumiem kokam un pareizu apkopi, jūsu māja, terase vai dārza mēbeles būs pasargātas no laikapstākļu iedarbības un tādēļ kalpos ilgāk. Tā ir kā draudzība, kas ilgst visu mūžu!

Bez pienācīgas aprūpes jūsu terase, āra mēbeles un citas koka virsmas, kas atrodas ārā izžūs, saplaisās un zaudēs spēju izturēt mitrumu un saules gaismu. Ir pienācis laiks pievērst kokam ārtelpās tādu pašu uzmanību un rūpes kā iekštelpās.

Izvēlieties labākos produktus koka virsmām ārdarbos!

Ar Valtti ārdarbu pārklājumiem kokam piešķiriet mājas fasādei, terasei, dārza mēbelēm, žogiem, durvīm, logu rāmjiem un citām koka virsmām ilgstošu aizsardzību un toni! 

Valtti produktu klāstā ietilpst gruntējuma eļļa, beices un eļļas: 

  • Gruntējuma eļļa aizkavē mitruma iekļūšanu koksnē un pelējuma veidošanos.

  • Beices dziļi iesūcas virsmā, saglabā koksnes dabisko rakstu un nodrošina maksimālu aizsardzību pret UV staru iedarbību.

  • Eļļas pasargā virsmas no laikapstākļu nelabvēlīgās ietekmes un piešķir tām intensīvu toni. Turklāt, lietojot Valtti eļļas, kas paredzētas terasēm un dārza mēbelēm, nav nepieciešams izmantot gruntējuma eļļu. Tādā veidā jūs varat ietaupīt gan laiku, gan līdzekļus.

Terašu eļļa Valtti Plus Terrace Oil — pieejams brūns, pelēks un melns gatavais tonis

Jaunā, daļēji bioloģiskā eļļa terasēm Valtti Plus Terrace Oil piešķir terasei intensīvu toni, kā arī nodrošina maksimālu aizsardzību pret UV staru un atmosfēras iedarbību. Terasei vari izvēlēties kādu no trim gatavajiem toņiem: brūnu, pelnu pelēku vai melnu.

Uzzināt vairāk par produktu

Koksnes eļļa Valtti Plus Wood Oil — plašas tonēšanas iespējas

Valtti Plus Wood Oil ir jauna daļēji bioloģiska eļļa, kas piemērota dārza mēbeļu un terašu apstrādei. Īpaši izturīgā koksnes eļļa novērš koksnes plaisāšanu un aizsargā to no mitruma un netīrumiem. Valtti Plus Wood Oil ir tonējama daudzos dažādos toņos no Valtti toņu kartes

Uzzināt vairāk par produktu

Valtti Plus Color ir izturīga beice koka virsmām, kas viegli iesūcas koksnē. Tā ir piemērots ārējām baļķu un koka virsmām. Piešķir produktam ilgnoturīgu toni un pasargā virsmu no atmosfēras iedarbības, aizkavējot mitruma un saules staru ietekmi. Tonējama saskaņā ar Tikkurila Valtti toņu karti

Uzzināt vairāk par produktu

Valtti Plus Complete ir ātri žūstoša un īpaši izturīga lazūra koka virsmām ārdarbos. Pateicoties 3 sveķu kombinācijai un divkāršajai UV barjeras sistēmai, tā nodrošina augstākā līmeņa koksnes noturību un aizsardzību pret laikapstākļu un UV staru iedarbību. Produkts ir tonējams saskaņā ar Tikkurila Valtti un Deco Grey toņu kartēm, kā arī pieejams 9 gatavos toņos: pelnu pelēks, balts, tīkkoka dzintara, riekstkoks, tumšs rožkoks, dabiska priede, melnkoka melns, Itālijas priede. 

Uzzināt vairāk par produktu

Valtti Color ir šķīdinātāja bāzes pārklājums, kas dziļi iesūcas koksnē. Tas ir piemērots baļķu, zāģētu un ēvelētu dēļu virsmu, kā arī impregnētas vai termiski apstrādātas koksnes apstrādei ārdarbos. Pasargā koksni pret laikapstākļu iedarbību, palēninot mitruma un saules iedarbības radītos efektus. Tonējams saskaņā ar Tikkurila Valtti toņu karti

Uzzināt vairāk par produktu

Perlamutra ūdens bāzes lazūra ar ledainu perlamutra matējumu Valtti Arctic ir piemērota baļķu un dēļu virsmu aizsardzībai. Tās sastāva esošais perlamutra pigments izceļ koksnes izskatu, kā arī piešķir unikālu mirdzumu. Tonējama atbilstoši Tikkurila Valtti Arctic toņu kartei

Uzzināt vairāk par produktu

Valtti Plus Kesto ir izturīgs aizsargpārklājums ar divreiz ilgāku apkopes intervālu un labu aizsardzību pret UV stariem un laikapstākļu iedarbību. Produkts ir piemērots fasādes apšuvuma dēļu un līmētu baļķu apstrādei. Tonējams saskaņā ar Super Colors toņu karti

Uzzināt vairāk par produktu

Bezkrāsaina gruntējuma eļļa koka virsmām ārdarbos Valtti Primer ir paredzēta kokmateriālu un koka konstrukciju aizsardzībai un gruntēšanai pirms virsmas apstrādes. Eļļa dziļi iesūcas koksnē un aizsargā to pret zilējumu un pelējumu. Piemērota koka konstrukcijām, kas tiks apstrādātās ar beicēm vai krāsām. 

Uzzināt vairāk par produktu

Valtti Terrace Oil ir tradicionāla, šķīdinātāja bāzes mēbeļu un terašu eļļa. Tā dziļi iesūcas koksnē, pasargā no mitruma, netīrumiem un saules stariem. Novērš koksnes plaisāšanu, ir viegli uzklājama un žūst ātri. Ar eļļu apstrādātā virsma pēdām šķiet jo īpaši patīkama. Eļļa pieejama 3 gatavos toņos: brūna, melna un pelēka. 

Uzzināt vairāk par produktu

Valtti Wood Oil ir tonējama šķīdinātāja bāzes ārdarbu eļļa kokam. Eļļa aizsargā koka virsmu no mitruma un netīrumiem. Tā ir piemērota gan jaunām, gan iepriekš eļļotām virsmām, piemēram, dārza mēbelēm, terasēm, piestātnēm un kāpnēm. Tonējama saskaņā ar Tikkurila Valtti toņu karti

Uzzināt vairāk par produktu

KĀ IZVĒLĒTIES PAREIZOS PRODUKTUS
Izvēlies piemērotākos produktus

Izcils rezultāts ar Anza darbarīkiem

Lai koksnes apstrāde sagādātu prieku un būtu veiksmīga katru reizi, izmantojiet kvalitatīvos Anza darbarīkus!

Anza terašu slīpēšanas un eļļošanas darbarīks – divi vienā. Slīpējiet un eļļojiet ar to pašu instrumentu. Vienkāršais fiksators ļauj viegli mainīt funkcijas – no slīpēšanas pāriet uz eļļošanu. 

Aplikators eļļu uzklāj vienmērīgā un plānā slānī, tādējādi ļaujot izvairīties no pleķiem un pārklājuma lobīšanās. Tas nodrošina lielāku precizitāti, kā arī atvieglo līdzekļa uzklāšanu stūros un pie sienas. Tas noklāj divu dēļus vienlaicīgi! 

Lietojiet Anza rokturi-pagarinātāju – jums būs ērtāk strādāt un mazāk nogursiet. 

Mazākiem laukumiem neaizmirstiet lietot otu! Ārdarbu ota Anza „Elite” uzņem ievērojami vairāk eļļas nekā citas otas, tāpēc vienā piegājienā varat noklāt lielāku laukumu. Dārza mēbeļu eļļošanai speciālisti iesaka izvēlēties izliektu otu ārdarbiem Anza „Platinum”, kas nodrošinās ērtu eļļas uzklāšanu. 

Iedvesma un padomi koka virsmu apstrādei

Uzziniet par 2022. gada vasaras terašu un pergolas tendencēm

Vai vēlies vietu, kur nosnausties svaigā gaisā un izbaudīt grāmatas lasīšanu? Iepazīstieties ar 2022. gada jaunākajām vasaras tendencēm un izvēlieties piemērotākās saviem plāniem!

Lasīt rakstu

Izdevusies terases eļļošana ar pirmo reizi

Mūsu krāsu līnijas speciālisti ir apkopojuši 5 noderīgus padomus, ar kuru palīdzību terase eļļošana izdosies ar pirmo reizi.

Uzzināt padomus

5 + 1 padomi, kas palīdzēs izvēlēties terases toni

Mēs esam apkopojuši 5 + 1 padomus, kas palīdzēs izvēlēties pareizo toni tavai terasei.

Uzzināt padomus

Vai meklē noderīgus padomus un iedvesmojošas idejas saviem krāsošanas projektiem?

Piesakies Tikkurila jaunumu saņemšanai un uzzini noderīgus profesionāļu padomus un iegūsti iedvesmu saviem krāsošanas projektiem.

Piesakies jaunumu saņemšanai
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv