The Children’s Hospital

Tikkurila krāsas palīdz uzturēt higiēnu un veselīgu vidi bērnu slimnīcā

Helsinku Bērnu slimnīca savas durvis pacientiem vēra vaļā 2018. gada septembrī, fokusējoties uz specializētu, specifisku veselības aprūpi bērniem visā Somijā.
Slimnīcas būvniecība sākās 2014. gadā un izmaksāja aptuveni 170 miljonus eiro, no kuriem gandrīz 40 miljonus savāca ar līdzekļu piesaistes kampaņas palīdzību. Jaunā bērnu slimnīca ir viens no plašāk apspriestajiem sabiedriskajiem projektiem Somijā.
The New Children’s Hospital in Helsinki

Ietekme uz cilvēku un sabiedrības labklājību

Mūs uzņēmumā Tikkurila uz priekšu virza ticība tam, ka krāsām ir būtiska nozīme. Mēs atbalstījām projektu, jaunajai slimnīcai ziedojot iekštelpu krāsas un pildvielas. Kā uzņēmums mēs vēlamies veicināt bērnu, jauniešu, pieaugušo un vecāka gadagājuma cilvēku labsajūtu, aktīvi iesaistoties projektos, kuros krāsas un toņi ienes prieku, komfortu un ilgtspējīgu skaistumu dažādās telpās un vidēs.

Slimnīcas vidē krāsas var izmantot, lai radītu virsmas, kas atbilst augstākajām izturīguma un higiēnas prasībām. Pareizā toņu izvēle var veicināt labsajūtu un atveseļošanos visu vecumu cilvēkiem.

The New Children’s Hospital in Helsinki
The New Children’s Hospital in Helsinki

Argentum 20 aizsargā mūs un mums tuvos cilvēkus

Vissvarīgākā krāsa, kuru izmantojām projektā, bija Argentum 20 — ūdens bāzes pusmatēta īpaša virskārta iekštelpu sienām un griestiem, kuras mērķis ir palīdzēt kontrolēt higiēnu sarežģītos objektos. Produkts satur aktīvo sudrabu, kurš līdz ar labi ievērotu slimnīcas higiēnu novērš baktēriju vairošanos uz krāsotās virsmas.

The New Children’s Hospital in Helsinki

Argentum 20, M1 klases krāsa, tika izmantota jaunajā bērnu slimnīcā vietās, kur ir īpaši stingras higiēnas prasības. Tas ietver laboratorijas, operāciju zāles ar savienotiem koridoriem un palīgtelpām, reģistratūras zonas, uzraudzības telpas, izolācijas telpas, interviju un pārrunu zonas, atveseļošanās telpas ar palīgtelpām, pārbaužu telpas, telpas slimnieku kopējiem, telpas pacientiem ar saistītām kontroles iekārtām, koridoriem un gaiteņiem ar liftu.

The New Children’s Hospital in Helsinki

Īpaši produkti prasīgām virsmām

Slimnīcās krāsas un pārklājumus var izmantot, lai radītu virsmas, kas atbilst visstingrākajām prasībām izturīguma un higiēnas ziņā.

Jaunajā slimnīcā tika izmantotas vairākas gruntskrāsas, tostarp Luja universālā gruntskrāsa — īpaša akrila krāsa ar aizsardzību pret pelējumu, kas paredzēta mitrām telpām un citiem objektiem ar īpašām prasībām. Virsmas tika apstrādātas ar Argentum 20 un Luja 7.

Jaunā bērnu slimnīca galvenokārt izmantoja špakteļtepes no Tikkurila Presto produktu sērijas. Virsmu aizpildīšanai tika izmantoti vairāki Presto produkti, tostarp Presto ALR smidzināmā špakteļtepe. Šī putekļus neradošā špakteļtepe ir lieliski piemērota ģipša plākšņu salaiduma vietu aizpildīšanai, ir uzreiz gatava lietošanai un ir viegli klājama. Citas projektā izmantotās špakteļtepes bija Presto LG rupjā špakteļtepe un Presto LV špakteļtepe mitrām telpām.

Presto špakteļtepes ir viegli un droši lietojamas un nodrošina labu, cietu virsmu krāsošanai.

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv