Grīdas sabiedriskās ēkās un komercēkās

Risinājumi grīdām sabiedriskās ēkās un komercēkās

Grīdām sabiedriskās un komercēkās, piemēram, bibliotēkās, birojos un daudzfunkcionālās ēkās, bieži ir jāiztur liela gājēju kustība, tāpēc pārklājumiem ir jābūt izturīgiem un jāaizsargā pret berzi, bet tajā pašā laikā tam ir jābūt estētiskam un tādam pa kuru ir patīkami staigāt un stāvēt. Lai piesaistītu apmeklētājus, priekšroka parasti tiek dota krāsainiem, spīdīgiem un dekoratīviem grīdas segumiem – Temafloor P300 pat ļauj izveidot jaunus un inovatīvus dizainus, piemēram, marmorēšanu un rakstīšanu ar brīvu roku, lai palielinātu sabiedrisko telpu pievilcību. Tikkurila piedāvā plašu, pievilcīgu un izturīgu pārklājumu klāstu sabiedrisko un komercēku grīdas segumiem, sākot ar produktiem, kas ir piemēroti zonām, kas ir pakļautas iekrāvēju satiksmei, līdz satriecošiem dizaina pārklājumiem mazumtirdzniecības telpām, muzejiem un teātriem.

Ātri uzklājami un viegli tīrāmi

Apkopes darbi sabiedriskajās un komerciālajās ēkās ir jāpaveic ātri, lai samazinātu dīkstāves laiku un peļņas zaudējumus, tāpēc priekšroka parasti tiek dota sistēmām, kas ātri sacietē un ir ar nelielu aromātu. Tikkurila grīdas pārklājumu risinājumi ir ar zemu GOS saturu, un tie ir ātri uzklājami un ātri sacietē – piemēram, Temafloor 500M sistēma ir ar M1 sertifikātu, nelielu aromātu, pašizlīdzinās un ir viegli uzklājama, kas veido līdzenu un viegli tīrāmu virsmu.

Grīdas sabiedriskās ēkās un komercēkās
Grīdas sabiedriskās ēkās un komercēkās

Atbilstošs grīdas pārklājums katrai telpai

Mūsu grīdas segumu risinājumi ir pieejami gandrīz neierobežotā toņu klāstā, ieskaitot mirdzošus, metāliskus efektus. Mums ir arī plaša virsmas tekstūru izvēle ar spīduma līmeņiem no pilnībā matēta līdz spīdīgam. Pareizai apdarei var būt milzīga ietekme uz telpas estētiku, padarot to pievilcīgāku, harmoniskāku un glītāku. Mūsu piedāvājumā ir iekļauta arī M1 sertificētā, ar zemu emisiju līmeni, Cozy Floor sistēma, kas piedāvā lieliskas skaņas izolācijas īpašības, kas palīdz uzlabotu akustiku, padarot telpas, piemēram, bibliotēkas un birojus, klusākas un patīkamākas cilvēkiem, kuri šeit pavada laiku. Specializētām telpām, piemēram, gaisa kondicionēšanas telpām, kuras tiek apmeklētas reti un kurām ir augsts ūdens noplūdes risks, piedāvājam elastīgus grīdas segumu risinājumus, kas neplaisā, tādā veidā novēršot ūdens uzsūkšanās risku.

Ilgtspējīgi grīdas pārklājumi

Neatkarīgi no tā, kuru no mūsu grīdas pārklājumu risinājumiem izvēlēsieties, tas nodrošinās izcilu apstrādātās virsmas aizsardzību ar minimālu negatīvo ietekmi uz vidi. Mēs galveno uzmanību pievēršam tādu grīdu risinājumu izstrādei, kas uzlabo gaisa kvalitāti ēkās, un ir ar zemu gaistošo organisko savienojumu (GOS) līmeni un samazina kopējo emisiju apjomu. Mūsu klāstā ir vairāki produkti ar M1 sertifikātiem, kā arī krāsošanas sistēmas, kas atbilst LEED un BREEAM klasifikācijas prasībām. Mūsu klienti mums uzticas, jo mēs nodrošinām augstas veiktspējas produktus, kas pagarina grīdu kalpošanas laiku un samazina ēku ietekmi uz vidi visā to dzīves ciklā.

Grīdas sabiedriskās ēkās un komercēkās

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu risinājumiem? Tikkurila eksperti vienmēr ir šeit, lai palīdzētu jums atrast pareizo produktu vai risinājumu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu risinājumiem?
Sazinieties ar mums

Zemas noslodzes grīdas seguma sistēmas (BC2)

KRĀSOŠANAS SISTĒMA
-
KOPĒJAIS SAUSAS PLĒVES BIEZUMS
250

Vidējas noslodzes grīdas segumu sistēmas (BC3)

TC128
KRĀSOŠANAS SISTĒMA
-
KOPĒJAIS SAUSAS PLĒVES BIEZUMS
500
KRĀSOŠANAS SISTĒMA
-
KOPĒJAIS SAUSAS PLĒVES BIEZUMS
500

Augstas noslodzes grīdas segumu sistēmas (BC4)

TC177 FOR DRY CONCRETE SURFACE
KRĀSOŠANAS SISTĒMA
-
TC134
KRĀSOŠANAS SISTĒMA
-
KOPĒJAIS SAUSAS PLĒVES BIEZUMS
2000
KRĀSOŠANAS SISTĒMA
KOPĒJAIS SAUSAS PLĒVES BIEZUMS
2000
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv