pro klubs

Tikkurila Pro Klubs

Tikkurila Pro Klubs apvieno profesionālus un lojālus meistarus no dažādām ar būvniecību saistītām jomām. Caur Pro Klubu mēs palīdzam pilnveidot kluba biedru zināšanas un iemaņas. 

Vēl citi Tikkurila Pro Kluba mērķi:

  • Piedalīties un atbalstīt kluba biedru projektus un idejas.
  • Popularizēt vienotu izpratni par darba kvalitāti un materiāliem tajos.
  • Uzturēt lojālas attiecības un komunikāciju šīs kopienas vidū.

Pro Klubs veido pozitīvas attiecības ar labākajiem meistariem savās jomās, kā arī veido vienotu izpratni par kvalitatīvu paveiktu darbu. Caur šo meistaru pieredzi mēs pilnveidojam un attīstām savu produkciju, kā arī kopīgi veidojam noderīgus materiālus citiem profesionāļiem.
 

Nākotnē mūsu mērķis ir izveidot datu bāzi ar Tikkurila Pro kluba ieteiktiem meistariem, kas garantēs iespēju nešaubīties par izvēlētā meistara profesionalitāti. Datu bāzē būs iespēja izvēlēties piemērotāko meistaru veicamajam darbam. Visi meistari datu bāzē no mūsu puses ir atzīti kā savas jomas profesionāļi. Šobrīd Tikkurila Pro klubā ir 27 meistari.

Kāpēc būt daļai no Tikkurila Pro kluba?

Tikkurila Pro kluba biedrus mēs iesakām un rekomendējam citiem kā profesionālus meistarus, kas palīdz meistariem vieglāk atrast darbus un strādāt pie nozīmīgiem projektiem. Tāpat kluba biedri var piedalīties dažādos semināros, kuros ir iespēja pilnveidot savas zināšanas un iemaņas, kā arī piedalīties mūsu organizētos kopīgos pasākumos. Pro kluba biedri pirmie tiek informēti par produktu jaunumiem un inovācijām, kā arī biedriem ir iespēja saņemt tūlītējas konsultācijas un rekomendācijas problēmsituāciju risināšanai.

Tikkurila Pro kluba biedri saņem arī biedra karti, kas kalpo kā biedra vizītkarte un nodrošina 30% atlaidi Tikkurila Pro Centrs veikalos.

Ja vēlies būt Tikkurila Pro kluba biedrs aizpildi reģistrēšanās anketu. Mēs izskatīsim jūsu pieteikumu un sazināsimies ar jums par jūsu biedra statusu.

Reģistrēties

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv