Lastensairaala

Argentum Plus – īpaša iekšdarbu krāsa, kas satur vīrusu un baktēriju inaktivizējošas piedevas

Tikkurila Argentum Plus ir īpaša iekšdarbu krāsa, kas satur sudraba fosfāta stiklu, kas aizsargā krāsoto virsmu no baktēriju un vīrusu vairošanās. Krāsa ir pieejama ar matētu (Argentum Plus 7) un pusmatētu (Argentum Plus 20) spīdumu.

Aizsargā krāsoto virsmu no baktērijām

Argentum Plus 7 un 20 ir ūdens bāzes, speciāla apdares krāsa sienām un griestiem iekštelpās. Tā tika izveidota ar mērķi aizsargāt un izdaiļot prasīgas telpas, kā piemēram, veselības aprūpes iestādēs, kur ir ārkārtīgi svarīgi uzturēt augstus higiēnas standartus.

Lai sasniegtu augstu higiēnas līmeni, ir nepieciešama regulāra un kvalitatīva telpas tīrīšana. Argentum Plus 7 un 20 satur sudraba fosfāta stiklu, kas novērš baktēriju vairošanos uz krāsotās virsmas. Abi produkti ir pārbaudīti saskaņā ar ISO 22196 standartu (antibakteriālās aktivitātes mērījums uz plastmasas un citām neporainām virsmām), ar 24 stundas iedarbības laiku.

Argentum Plus 20 can
Argentum

Lieliska aizsardzība pret koronavīrusu

Ir apstiprināts, ka Argentum Plus krāsa sienām un gristiem paātrina koronavīrusu inaktivāciju, kad tas nonāk saskarē ar krāsoto virsmu.

Testa rezultāti uzrāda augstu vīrusu inaktivējošo aktivitāti pret liellopu koronavīrusu (S379 Riems), izmantojot kvantitatīvo nesēja testu saskaņā ar ISO 21702:201. Liellopu koronavīruss pēc struktūras un ģenētikas ir līdzīgs SARS koronavīrusiem, tāpēc var pieņemt, ka rezultāti ir līdzvērtīgi arī līdzīgajiem cilvēku koronavīrusiem. Pārbaudi veica Eurofins laboratorija (testa ziņojuma datums: 2022. gada 3. februāris).

Lejupielādēt Argentum Plus 7 testa rezultātus

Lejupielādēt Argentum Plus 20 testa rezultātus

Pret skrāpējumiem un nodilumu izturīga virsma

Argentum Plus krāsai ir augsta noturība pret nodilumu prasīgos apstākļos, un to var tīrīt ar slimnīcās lietotajiem mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļiem.

Argentum ir lieliski piemērots sienu un griestu virsmām telpās, kurās ir nepieciešama augsta nodilumizturība un augsts higiēnas līmenis, piemēram, slimnīcas koridori, palātas un citas līdzīgas telpas, kas pakļautas lielai slodzei.

Argentum

Kā darbojas Argentum Plus pret baktēriju vairošanos?

Argentum Plus veido viegli tīrāmu virsmu. Krāsa satur sudraba fosfāta stiklu, kas ir efektīvs līdzeklis, kas novērš mikroorganismu augšanu uz krāsotās virsmas.

Lastensairaala

Tikkurila krāsas palīdz Jaunajā Bērnu slimnīcā saglabāt higiēnu un veselību

Jaunā Bērnu slimnīca Helsinkos vēra durvis pacientiem 2018. gada septembrī, koncentrējoties uz specializētu, prasīgu bērnu veselības aprūpi visā Somijā.

M1 klases krāsu Argentum Plus, Jaunā bērnu slimnīca izmantoja telpās ar īpaši stingrām higiēnas prasībām.

Uzzināt vairāk

Children's hospital

Bērnu slimnīcas palātām tiek izmantotas speciālās krāsas

Bērnu ķirurģijas un orgānu transplantācijas nodaļa Bērnu memoriālā veselības institūtā Varšavā, Polijā, ieguva jaunu, mājīgu izskatu, kas iepriecina mazos pacientus. Viss slimnīcas ceturtais stāvs ir izremontēts un krāsots ar Tikkurila krāsām, padarot telpas, kur procedūras bieži vien izglābj bērnu dzīvības, gaišākas.

Šim svarīgajam uzdevumam tika izvēlēta speciālā krāsa, kas ir paredzēta telpām, kurās nepieciešams augsts higiēnas līmenis – Tikkurila Argentum Plus 20. 

Lasīt vairāk

Mazāk emisiju krāsošanas laikā un pēc tās

Argentum Plus 7 un 20 ir M1 klases krāsa, kas nozīmē mazāku emisiju daudzumu krāsošanas laikā un pēc tās.

M1 klasifikācija nosaka robežvērtības GOS, formaldehīda un amonjaka emisijām. Tiek novērtēta arī aromāta pieņemamība. Augstākais standarts - M1, tiek piešķirts tikai tiem materiāliem, kas atmosfērā izdala ļoti zemu savienojumu līmeni.

M1 logo

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Argentum Plus 7 un 20? Tikkurila eksperti vienmēr ir gatavi palīdzēt jums atrast pareizo produktu vai risinājumu.

Vēlaties uzzināt vairāk par mūsu risinājumiem?
Sazinieties ar mums
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv