Lastensairaala

Īpaša iekšdarbu krāsa, kas satur vīrusu inaktivizējošas piedevas

Tikkurila Argentum Plus 20 ir īpaša iekšdarbu krāsa, kas satur aktīvo sudrabu. Krāsas plēve paātrina korona tipa vīrusu inaktivāciju.

Aizsargā krāsoto virsmu no baktērijām

Argentum Plus 20 ir ūdens bāzes, pusmatēta, speciāla apdares krāsa sienām un griestiem iekštelpās. Tā tika izveidota ar mērķi aizsargāt un izdaiļotu prasīgas telpas.

Ir tādas iestādes, kā piemēram, slimnīcas, kurās ir ārkārtīgi svarīgi uzturēt augstus higiēnas standartus. Lai sasniegtu augstu higiēnas līmeni, ir nepieciešama regulāra un laba telpas tīrīšana. Argentum Plus 20 satur aktīvo sudrabu, lai aizsargātu krāsoto virsmu no mikroorganismu augšanas. Produkts ir pārbaudīts saskaņā ar ISO 22196 standartu, ar 24 stundas iedarbības laiku.

Argentum Plus 20 can
Argentum

Augstas vīrusu inaktivējošas īpašības pret liellopu koronavīrusu

Argentum Plus 20 krāsa sienām satur aktīvo sudrabu un ir pārbaudīts, ka tā paātrina korona tipa vīrusu inaktivāciju, kas ir bijuši saskarē ar krāsoto virsmu.

Testa rezultāti uzrāda augstu vīrusu inaktivējošo aktivitāti pret liellopu koronavīrusu (S379 Riems), izmantojot kvantitatīvo nesēja testu saskaņā ar ISO 21702:201. Pārbaudi veica Eurofins laboratorija (testa ziņojuma datums: 2022. gada 3. februāris).

Lejupielādēt testa rezultātus

Nodilumizturīga virsma

Argentum Plus 20 ir augsta noturība pret nodilumu prasīgos apstākļos, un to var tīrīt ar slimnīcās lietotajiem mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļiem.

Argentum ir lieliski piemērots sienu un griestu virsmām telpās, kurās ir nepieciešama augsta nodilumizturība un augsts higiēnas līmenis. Piemēram, slimnīcas koridori, palātas un citas līdzīgas telpas, kas pakļautas lielai slodzei.

Argentum

Kā darbojas Argentum Plus 20?

Argentum veido viegli tīrāmu virsmu. Krāsa satur aktīvo sudrabu, kas ir efektīvs līdzeklis, lai novērstu mikroorganismu augšanu uz krāsotās virsmas.

Lastensairaala

Tikkurila krāsas palīdz Bērnu slimnīcā saglabāt higiēnu un veselību

Bērnu slimnīca Helsinkos vēra durvis pacientiem 2018. gada septembrī, koncentrējoties uz specializētu, prasīgu bērnu veselības aprūpi visā Somijā.

M1 klases krāsu Argentum, Jaunā bērnu slimnīca izmantoja telpās ar īpaši stingrām higiēnas prasībām.

Uzzināt vairāk

Mazāk emisiju krāsošanas laikā un pēc tās

Argentum Plus 20 ir M1 klases krāsa, kas nozīmē mazāku emisiju daudzumu krāsošanas laikā un pēc tās.

M1 klasifikācija nosaka robežvērtības GOS, formaldehīda un amonjaka emisijām. Tiek novērtēta arī aromāta pieņemamība. Augstākais standarts - M1, tiek piešķirts materiāliem, kas telpā izdala ļoti zemu savienojumu līmeni.

M1 logo

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Argentum Plus 20? Tikkurila eksperti vienmēr ir gatavi palīdzēt jums atrast pareizo produktu vai risinājumu.

Vēlaties uzzināt vairāk par mūsu risinājumiem?
Sazināties ar mums
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv