Cozy Floor sistēma

Cozy Floor sistēma - komforta un labsajūtas uzlabošanai

Palīdz uzturēt veselīgu vidi iekštelpās

Tikkurila Cozy Floor poliuretāna grīdas pārklājumu sistēma ir izturīga un elastīga, un tā palīdz nodrošināt labu akustiku un iekštelpu gaisa kvalitāti.

Cozy Floor sistēma ir paredzēta publiskajām telpām, piemēram, skolām, pirmsskolām, bibliotēkām, kafejnīcām un biroju telpām. Tā ir piemērota vietām, kur ir vēlme izveidot vizuāli pievilcīgas, bezšuvju grīdas virsmas. To var tonēt daudz un dažādos toņos, lai radītu konkrētajai telpai atbilstošu izskatu un sajūtu. Cozy Floor piedāvā plašas izvēles iespējas spēlēties ar toņiem un rakstiem, kā arī atvieglo grīdas saskaņošanu ar citiem telpas elementiem. Tāpat kā vienkrāsainajām virsmām, ir iespējams kombinēt dažādus toņus un rakstus, lai imitētu, piemēram, dabisko akmens un marmora virsmu.

Cozy Floor sistēmu ir iespējams izmantot arī mājas interjerā, īpaši lielākās virtuvēs un ēdamistabās, kur ir nepieciešamība pēc vienmērīgas grīdas virsmas, kas izskatās glīti un ir viegli kopjama. Cozy Floor ir piemērots arī apsildāmajām grīdām.

Izturīgs un drošs veselībai

Veselībai un videi draudzīgi materiāli ir viena no lielākajām tendencēm interjera dizaina pasaulē. Mūsdienās mākslīgie materiāli grīdas segumam nekādā ziņā neatpaliek no dabīgā koka vai koka parketa, kam arī uzstādot ir ierasts izmantot līmes un lakas, bet gaistošo savienojumu maisījums, ņemot vērā mūsdienu standartus, ir samazināts līdz minimumam.

Tikkurila Cozy Floor sistēmai Somijas Būvniecības informācijas fonds ir piešķīris M1 sertifikātu. M1 sertifikāts tiek piešķirts tādiem materiāliem, kas telpā izdala ārkārtīgi zemu gaistošo savienojumu (GOS) līmeni, nodrošinot labu iekštelpu gaisa kvalitāti.

Cozy Floor sistēma
"Cozy floor" sistēma birojā

Labāka elastība, estētika un akustika

Viena no galvenajām Cozy Floor sistēmas priekšrocībām salīdzinājumā ar citiem grīdas seguma materiāliem ir tā, ka tā ir bez šuvēm. Papildus estētikai, šī priekšrocības nodrošina arī ērtu virsmas tīrīšanu. Cozy Floor ir elastīga, tāpēc tā nesaraujas un neplaisā. Cozy Floor sistēmas ievērojamākā īpašība ir tā, ka tā spēj samazināt soļu troksni, tādā veidā padarot telpas akustiku maigu un patīkamu, kas uzlabo telpas komforta līmeni.

Ir pieejamas divas Cozy Floor sistēmas.

 COZY FLOORCOZY FLOOR MOSAIC
GruntskrāsaFontefloor EP 100Fontefloor EP 100
PamatkārtaTemafloor PU Flex ColorTemafloor PU Flex Color
Papildviela Mosaic pārslas
VirskārtaFontefloor PU MattFontedur FL Matt

Noklikšķiniet uz produkta nosaukuma, lai uzzinātu vairāk par konkrēto produktu. Lietošanas instrukcijas skatieties produkta aprakstā. 

Lejupielādēt Cozy Floor sistēmas datu lapu

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Cozy Floor sistēmu? Tikkurila eksperti vienmēr ir šeit, lai palīdzētu jums atrast pareizo produktu vai risinājumu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu risinājumiem?
Sazinieties ar mums
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv