Drytech - Funkcionāli mikroporainu pārklājumu risinājumi

Daudzās jomās ir nepieciešama aizsardzība pret mitrumu, kondensāciju un troksni. Tagad Tikkurila piedāvā profesionāļiem, ražotājiem un patērētājiem Drytech produktus, kā ilgtspējīgu un viegli lietojamu risinājumu, lai atrisinātu problēmas, kas saistītas ar pelējumu, kondensāciju, troksni un azbestu.

Tikkurila Drytech produkti ir funkcionālu pārklājumu sērija, kas balstīta uz unikālu, mikroporu matricas tehnoloģiju. Galvenais tās darbības princips ir mikroporās notiekoši fizikāli procesi – ūdens akumulēšana un izgarošana. Papildus tiem, atsevišķi pārklājumi nodrošina izolāciju, trokšņa slāpēšanu un azbesta iekapsulēšanu.

Galvenās funkcionālās mikroporainu pārklājumu īpašības

  • Absorbē ūdens kondensātu
  • Izkliedē vienmērīgi ūdeni
  • Samazina ūdens virsmas spraigumu 
  • Paātrina izgarošanu 
  • Izolē

 

Visi Drytech produkti ir uz ūdens bāzes, un tie atbilst Eiropas Veselības un Drošības prasībām. Tie ir piemēroti lietošanai dzīvojamās ēkās, pagrabos un garāžās, kā arī rūpniecības telpās, sporta hallēs, lielās auto garāžās un noliktavās.

Tā kā, tie ir vienkomponenta produkti, tos var viegli uzklāt ar izsmidzinātāju, rulli vai otu. Ir pieejamas produktu versijas arī uzklāšanai rūpnieciskās krāsošanas līnijās.

Ja jums rodas jautājumi par Drytech produktiem, sazinieties ar mūsu speciālistiem >>

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv