Grīdas birojos

Risinājumi grīdām birojos

Birojiem ir jānodrošina ērta telpa cilvēkiem, kuri tajā strādā un uzturas vairākas stundas dienā, un grīdai ir liela nozīme tajā. Biroja grīdām ir jābūt tādām, pa kurām ir patīkami staigāt un stāvēt, jānodrošina elastība un izturība, kas nepieciešama, lai tās ilgtermiņā būtu gludas un bez plaisām.

Tikkurila piedāvā plašu, pievilcīgu un izturīgu grīdas pārklājumu klāstu biroja telpām, kas labi izskatās un uzlabo biroja darbinieku labsajūtu.

Klusa darba vide ar Tikkurila grīdas pārklājumiem

Tādiem izstrādājumiem kā mūsu Cozy Floor sistēmai ir izcilas skaņas izolācijas īpašības, kas slāpē troksni un uzlabo akustiku, palīdzot padarīt biroja telpas patīkamākas un tajās vieglāk ir koncentrēties. Cozy Floor sistēma ir sertificēta ar M1 sertifikātu, kā zemu emisiju pārklājumu sistēma, kas palīdz nodrošināt labu iekštelpu gaisa kvalitāti, vienlaikus nodrošinot izcilu nodilumizturību un triecienizturību.

Grīdas birojos
Grīdas birojos

Higiēniska un viegli tīrāma virsma

Tikkurila grīdas pārklājumu risinājumiem ir neliels aromāts, tie ir ātri uzklājami un ātri sacietē, kas nozīmē, ka telpa ātrāk ir gatava lietošanai. Kad pārklājums ir uzklāts, tas izveido aizsargbarjeru, kas neplaisā un nesadalās, padarot grīdas virsmu higiēniskāku un vieglāk tīrāmu. Mūsu produktu klāstā ir arī risinājumi putekļu sasaistīšanai špaktelētām vai betona grīdām.

Toņi, kas patīk jums

Mūsu grīdas pārklājumu risinājumi ir pieejami plašā toņu klāstā, kas nozīmē, ka grīda var būt jūsu telpas interjera dizaina galvenais elements. Mūsu plašais piedāvājums ļauj jums spēlēties ar toņiem, faktūrām un rakstiem, izvēloties pārklājuma spīduma līmeni no pilnībā matēta līdz spīdīgam, kas ļauj saskaņot grīdas apdari ar citiem telpas elementiem.

Dabai draudzīgi un ilgtspējīgi grīdas pārklājumi

Mēs galveno uzmanību pievēršam tādu grīdu risinājumu izstrādei, kas uzlabo gaisa kvalitāti ēkās, un ir ar zemu gaistošo organisko savienojumu (GOS) līmeni un samazina kopējo emisiju apjomu. Visi mūsu grīdas pārklājumu risinājumi nodrošina izcilu apstrādātās virsmas aizsardzību, vienlaikus samazinot jebkādu negatīvu ietekmi uz vidi. Mūsu klāstā ir vairāki produkti ar M1 sertifikātiem, kā arī krāsošanas sistēmas, kas atbilst LEED un BREEAM klasifikācijas prasībām. Jau vairāk nekā 160 gadus mēs nodrošinām augstas veiktspējas produktus, kas pagarina grīdu kalpošanas laiku un samazina ēku ietekmi uz vidi visā to dzīves ciklā.

Grīdas birojos

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu risinājumiem? Tikkurila eksperti vienmēr ir šeit, lai palīdzētu jums atrast pareizo produktu vai risinājumu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu risinājumiem?
Sazinieties ar mums

Vidējas noslodzes grīdas segumu sistēmas (BC3)

TC128
KRĀSOŠANAS SISTĒMA
KOPĒJAIS SAUSAS PLĒVES BIEZUMS
500
KRĀSOŠANAS SISTĒMA
KOPĒJAIS SAUSAS PLĒVES BIEZUMS
500
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv