Tikkurila's support for the creation of Cēsis skate park

Tikkurila atbalsta Cēsu skeitparka izveidi

Atjaunotā Cēsu skeitparka segumam izmantota Tikkurila krāsa

Pašā Cēsu sirdī, Maija parkā, kopš 2022.gada maija ir atrodams unikāls aktīvās atpūtas parku arhitektūras paraugs – DYNAMI:T skeitparks, kurš kalpo arī kā basketbola laukums un urbānās mākslas objekts. Skeitparka konstrukciju dizainu izstrādājis Latvijas skeitparku projektētājs Dāvis Šmoteks, sadarbojoties ar industrijā zināmo, profesionālo ārzemju braucēju Krisu Hanu (Chris Khan). DYNAMI:T skeitparks atspoguļo pēdējās industrijas tendences visā pasaulē un ir mērķtiecīgi pielāgots plašai auditorijai – tajā būs interesanti gan iesācējiem, gan arī pieredzes bagātiem braucējiem. Skeitparka kopējā platība mērāma 1245 m2.

Tikkurila's support for the creation of Cēsis skate park
Tikkurila's support for the creation of Cēsis skate park

Tā kā skeitparka segums ir asfalts un paredzams, ka tā noslodze būs gana intensīva, tā krāsošanai bija nepieciešama augstas noturības krāsa. Šim nolūkam tika izvēlēts Tikkurila Temafloor PU-UV asfalta grīdas segumu līdzeklis. Tas ir tonējams, elastīgs, šķīdinātājus nesaturošs un pret laikapstākļu iedarbību izturīgs divkomonentu poliuretāna pārklājums. Tā galvenās īpašības ir: teicama izturība pret UV stariem, tāpēc to var droši lietot vietās, kas ir pakļautas tiešiem saules stariem (kā Cēsu skeitparka teritorija), kā arī tas iztur gan mehānisko, gan ķīmisko iedarbību.

Tā kā jaunā skeitparka veidotāju “WeBuildParks” mērķis bija ienest Cēsu pilsētvidē inovatīvas vēsmas, kas piesaistītu jauniešu uzmanību un izceltu skeitparka dinamisko vidi, tika izvēlēti tādi spilgti rozā un violeti toņi kā NCS S 1070-R, NCS S 2060-R30B un NCS S 4050-R50B. Kopējā nokrāsotā platība: nepilni 400 m2.

Prieks, ka ir partneri, kas atbalsta šādas idejas. Šādas krāsas kombinācijas sniedz pilsētvidei unikālu garšu. Mēs ceram, ka cilvēki brauks uz šo parku izbaudīt krāsu košumu un labi pavadīt laiku.
Jānis Jansons, “WeBuildParks” vadītājs
Tikkurila's support for the creation of Cēsis skate park
Tikkurila's support for the creation of Cēsis skate park

Uzņēmuma dizaina komandas vadītājas Kristīnes Višņevskas veidotais rozā murālis ir mūsdienīga, drosmīga un krāsaina formu un slāņu spēle, kas radījusi jaunu un  pozitīvu vidi jauniešiem. Viņa ir izvēlējusies košus toņus, lielus un tīrus laukumus un enerģiskas formas Latvijā pirmajam publiskajam skeitparkam ar basketbola laukumu. Krāsas ir izvēlētas tieši šādas, lai izceltos uz apkārtējā parka apzaļumojumu un tumšā asfalta fona.

Koši un krāsaini sporta laukumi pēdējos gados ārzemēs ir kļuvuši ļoti populāri, taču Latvijā nav daudz šādu piemēru. Krāsa šādās publiskās vietās ir to būtība un spēks, kas uzlabo garastāvokli un veicina apmeklētāju mijiedarbību gan klātienē, gan sociālajos tīklos. 

Tikkurila's support for the creation of Cēsis skate park
Šeit mēs ļoti labi redzam tādu krāsainu, daudzpusīgu skeitparku, kurš ir veidots no materiāliem, kas kalpos ilgu laiku.
Jānis Rozenbergs, Cēsu Domes priekšsēdētājs
Tikkurila's support for the creation of Cēsis skate park
Tikkurila's support for the creation of Cēsis skate park

Tikkurila atbalsts Cēsu skeitparka izveidē nav izvēlēti nejauši – uzņēmuma mērķis ir pēc iespējas vairāk iesaistīties un sniegt atbalstu jēgpilna laika izmantošanas vides radīšanā bērniem un jauniešiem, tādējādi veicinot sportiskas un aktīvas sabiedrības izveidi.

Priecājamies, ka Tikkurila bija iespēja piedalīties šajā projektā. Prieks, ka ar šādiem objektiem mēs varam parādīt sabiedrībai, ka mūsu galvenais mērķis – investīcija apkārtējā vidē, kultūrā un sportā – ir ļoti nozīmīga kopumā sabiedrības attīstībai.
Jānis Roze, SIA “Tikkurila” Tirdzniecības direktors

Vai vēlies uzzināt vairāk par mūsu piedāvātajiem risinājumiem? Tikkurila eksperti vienmēr ir šeit, lai palīdzētu jums atrast pareizo produktu vai risinājumu.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu risinājumiem
Sazinieties ar mums
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv