Children's hospital in Warsaw painted with special Tikkurila paints

Bērnu slimnīcas palātām tiek izmantotas speciālās krāsas

Bērnu ķirurģijas un orgānu transplantācijas nodaļa Bērnu memoriālā veselības institūtā Varšavā, Polijā, ieguva jaunu, mājīgu izskatu, kas iepriecina mazos pacientus. Viss slimnīcas ceturtais stāvs ir izremontēts un krāsots ar Tikkurila krāsām, padarot telpas, kur procedūras bieži vien izglābj bērnu dzīvības, gaišākas.

Palātas - katrā ir gulta, krēsls vecākiem un specializētais ekipējums - procedūru telpas un gaiteņi ir pārkrāsoti.

Šim svarīgajam uzdevumam tika izvēlēta speciālā krāsa, kas ir paredzēta telpām, kurās nepieciešams augsts higiēnas līmenis – Tikkurila Argentum Plus 20. Šī krāsa satur aktīvo sudrabu, kas aizsargā krāsoto virsmu pret mikroorganismu augšanu. Rezultātā krāsotās sienas un griesti ne tikai skaisti izskatās, bet arī nodrošina papildu aizsardzību pret baktērijām, vīrusiem un pelējumu.

Tikkurila Argentum Plus 20 aizsargā arī pret liellopu koronavīrusu, paātrinot to korona tipa vīrusu dezaktivāciju, kas nonāk saskarē ar krāsoto virsmu. Tas ir pierādīts Eurofins laboratorijas testos.

Krāsotā virsma ir viegli tīrāma, un to var mazgāt ar slimnīcās izmantotajiem mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļiem, neuztraucoties par pārklājuma sabojāšanu. Krāsa satur zemu gaistošo organisko savienojumu (GOS) līmeni, kas nebojā iekštelpu gaisa kvalitāti.

Palāta Bērnu slimnīcā

Jautri toņi mazajiem pacientiem

No Symphony toņu kartes tika izvēlēta baltā un divu siltu tumši rozā (toņi G315 un F315) toņu kombinācija, lai krāsotu slimnīcas mazo pacientu palātas un telpas viņu vecākiem. Draudzīgie toņi izvēlēti, lai radītu smaidu bērnu sejās un piepildītu viņus ar optimismu, veicinot ātru atveseļošanos.

Draudzīgi krāsu toņi slimnīcas gaiteņos

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu risinājumiem? Tikkurila eksperti vienmēr ir gatavi palīdzēt jums atrast pareizo produktu vai risinājumu.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu risinājumiem
Sazinieties ar mums
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv