Drosmīgi izvēlēti toņi rada siltu un mājīgu atmosfēru

Drosmīgi izvēlēti toņi rada siltu un mājīgu atmosfēru – kā to izdarīt ar Color Now 2023 toņu paleti

Silti, drosmīgi toņi un intensīvas telpas. Drosmīga toņu palete, kas sastāv no Color Now 2023 kolekcijas toņiem, ienesīs telpā pilnīgi jaunu atmosfēru.

Bold usage of colours creates a warm and cosy atmosphere

Color Now 2023 toņu palete sastāv no drosmīgiem toņiem, ar kuriem jūs varat radīt unikālu, siltu un mājīgu atmosfēru. Toņu kolekcija ir radīta drosmīgajiem, lai neparedzētā veidā apvienotu unikālus toņus un izmantotu pat visdrosmīgākās toņu kombinācijas.

Toņu kolekcijā var atrast dziļus un bagātīgus toņus, piemēram, 2023. gada toni V413 Rosy Moment, zemes brūno L478 Kestrel, mīklaino X501 Aubergine un sulīgi zaļo M449 Grotto. Svaigais S440 Silk Road, Y406 Riviera un dzīvīgais H320 Magnolia tonis izgaismo kolekciju. Iepazīstieties ar visu Color Now 2023 toņu kolekciju šeit.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties radīt bagātīgu, krāsainu noskaņu vai mājīgu atmosfēru, šeit ir mūsu galvenie padomi Color Now paletes izmantošanai.

Bold usage of colours creates a warm and cosy atmosphere

Sākt ar toņu paleti

Dizains sākas ar toņu paletes izvēli. Tikkurila Color Now 2023 toņu palete ir gatava lietošanai, un to var izmantot, lai jūsu interjera dizainam izveidotu noskaņu.

Toņu kombināciju izveide telpai bieži sākas ar pretēju toņu atrašanu krāsu aplī, piemēram, sūnu zaļais tonis M449 Grotto tiek izmantots uz sienas un smalkais H320 Magnolia tonis griestiem. Tas radīs līdzsvaru starp telpā esošajiem toņiem un liks katram tonim izskatīties piesātinātākam. Izvēloties labākās toņu kombinācijas, telpa atdzīvosies.

Apgaismojums atdzīvina toņus

Color Now 2023 toņu palete un tās siltie toņi liks cilvēkiem istabā uzkavēties ilgāk. Tie rada intīmu un siltu atmosfēru, un liek sajusties karaliski.

2023. gada tonis V413 Rosy Moment ir drosmīgs tonis, un tajā var krāsot visas telpas sienas. Izmantojot tik piesātinātu toni, ir svarīgi pievērst uzmanību telpas apgaismojumam, jo tas lielā mērā ietekmēs gala rezultātu. Jo tumšāks būs izvēlais apgaismojums, jo intensīvāk izskatīsies tonis, kas telpas atmosfērai liks izskatīties piepildītākai.

Pārkāp robežas

Izmantojot tikai vienu vai divus toņus, telpa var izskatīties garlaicīga. Nedaudz plašāka toņu palete ļauj telpai izskatīties intensīvākai un dinamiskākai. Kā arī, izvēloties vienu galveno un divas papildu toņus, telpa nebūs tik haotiska. Mēģiniet, piemēram, izveidot enerģisku telpu, apvienojot L478 Kestrel ar X501 Aubergine un nomierinošo X447 Sea Smoke toni, kā redzams attēlā. Gaiši pelēkajā X447 Sea Smoke tonī krāsotais skapītis izceļ pārējās telpas atmosfēru. Turklāt baltais paklājs piesātināto mājas ofisa atmosfēru padara nedaudz vieglāku.

Bold usage of colours creates a warm and cosy atmosphere

Spēlējies ar perspektīvu starp istabām

Kontrastējošiem toņiem ir viesmīlīga atmosfēra. Attēlā sienas ir krāsotas 2023. gada tonī V413 Rosy Moment. Pieklusinātajam fuksijas tonim blakus istabā, ir izmantots J392 Wax, kā pretējais tonis. Veids, kādā toņi tiek izmantoti šajā telpā, rada nelielu dimensiju starp šīm vietām. Telpas atmosfēru veido arī blakus telpas, jo toņi vienmēr saplūst kopā ar blakus telpām.

Bold usage of colours creates a warm and cosy atmosphere

Vai vēlaties uzzināt vairāk un saņemt noderīgu informāciju pirmais?

Papildiniet savu radošumu ar jaunākajām tendencēm un palieliniet savas zināšanas par virsmas apstrādes risinājumiem. Pievienojieties Tikkurila Pro Designer — jaunajai vietai radošajiem arhitektūras un interjera dizaina prātiem.

Pievienojies Tikkurila Pro designer
Pievienoties
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv