Q109

Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori.
Pirms krāsas iegādes konkrētajā tonī, mēs iesakām pārbaudīt izvēlēto toni, veicot testa krāsojumu, lai pārliecinātos, ka gala rezultāts būs Jums vēlamais.
Toņa dati

RGB vērtība

246,212,146 (#f6d492)

NCS kods

1028-Y08R

Toņu kolekcija

Toni var atrast šajā toņu kolekcijā

Gaismas atstarojošā vērtība (LRV)

67%
Gaismas atstarošanās vērtība norāda no krāsotās virsmas atstarotās gaismas daudzumu procentos. Melnā toņa atstarošanās vērtība ir 0% un baltā toņa atstarošanās vērtība ir 100%. Jo zemāka ir toņa atstarošanās vērtība, jo augstāka būs virsmas temperatūra, ja tonis tiks pakļauts saules gaismai. Virsmas temperatūras paaugstināšanās var paātrināt krāsas novecošanās reakciju un radīt pamatnes kustību, kas rodas temperatūras svārstību rezultātā.

Šis tonis ir piemērots šāda veida krāsām

  • Alkyd paints, acrylate paints and coatings
  • Paints for wooden facades
  • Mineral facade paints and coatings
  • Socle paints and coatings
  • Tin roof and metal surface paints
  • Silicon resin paints and coatings, silicate paints

Izmēģiniet šo toni savā mājoklī ar Tikkurila Colour Master aplikāciju

Tikkurila Mobile App

Spēlējies ar toņiem!

Ar mūsu ekspertu palīdzību, mēs izveidojām Color Master aplikāciju, lai tā kalpotu par iedvesmas avots un platformu, kurā jūs varat izmēģināt pat trakākās idejas. Mēs vēlamies jūs iedrošināt izmēģināt visdažādākos toņus, iedvesmot ar interesantu saturu un atraisīt jūsu radošumu.
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv