Merellisiä luksusasuntoja Hangon Tehtaanniemelle

Premium klases apartamenti netālu no jūras

Brīvdienu apartamenti Regatta Suites piedāvā augstas kvalitātes mājokļus pie jūras Tehtaanniemi, Hanko. Plašie un gaišie apartamenti šajā kvalitatīvajā apartamentu kompleksā tika apstrādāti ar Tikkurila virsmu apstrādes produktiem.

Majestātiskais komplekss atrodas starp Hanko krasta līniju un vietējo dzīvojamo rajonu, kurā dominē vecas villas: Hangon Regatta Suites ir brīnišķīgi brīvdienu apartamenti ar spa jūras krastā Hangon Regatta Spa, kas piedāvā labjūtes pakalpojumus.

Regatta Suites ietilpst 43 apartamenti, kas ir izvietoti trīs blokos, un tie ir izmēros no 52 līdz 150 m2. Ēkā izmantotie materiāli ir dabīgais akmens, gaišas krāsas grīdas virsmas, koka paneļi, alumīnijs un stikls.

Projekta izstrādātājs ir uzņēmums Regatta Resorts Oy, kura īpašnieki ir privātie investori, savukārt galvenais būvuzņēmējs ir Hartela Länsi-Suomi Oy no pilsētas Turku. Ēku projektēšanu veica arhitektūras uzņēmums Cedercreutz Arkkitehdit Oy.

 

Tikkurila Regatte Suites apartaments
Gaišo un plašo apartamentu dekoratīvās krāsošanas darbi bija liels izaicinājums gan produktiem, gan krāsotājiem.

Gaisma un gaiši toņi

Apartamentiem ir neaizsegti skati uz jūru, lieli logi un īpaši augsti griesti – dažviet sasniedzot pat 2,9 metrus – kas padara istabas plašas un piepilda ar gaismu. Sākotnējais mērķis bija piedāvāt augstas kvalitātes izmitināšanas iespējas pie jūras atbilstoši Hanko pilsētas apmēriem.

“Vēlējāmies projektēt ēku kompleksu, kurš savas formas ziņā iekļautos Hanko pilsētas nelielajā mērogā. Lai gan ēkai ir trīs stāvi, tā neizskatās pēc parastas dzīvojamās bloku mājas. Drīzāk pēc nelielu māju grupas, kas lieliski saplūst ar Tehtaanniemi ainavu. Savukārt iekštelpās būtiska nozīme ir gaišajiem toņiem un dabiskajai gaismai, kas ieplūst caur plašajiem logiem,” stāsta arhitekts Sebastians Sederkroics (Sebastian Cedercreutz).

Apartamentu sienas tika krāsotas ar Tikkurila pilnīgi matēto iekšdarbu sienu krāsu Harmony, savukārt griestiem tika izmantota gruntskrāsa un griestu krāsa Siro 2. Harmony, kas virsmas padara samtaini matētas, brīnišķīgi piestāv plašām un gaišām telpām.

“Mēs, bez šaubām, vēlējāmies matētas virsmas, lai iegūtu pēc iespējas skaistāku gaismas atspīdumu. Spēcīgā saules gaismā sienu virsmas kļūst maigi izgaismotas, radot atmosfēru, kas nav pārāk spilgta acīm – pavisam citādi nekā spīdīgu virsmu gadījumā. Protams, bija svarīgi, lai sienu virsmas būtu izturīgas arī pret tīrīšanu,” atklāj Sederkroics.

Tikkurila Regatte Suites apartamentu sienas
Būvobjekta brigadieris Deniss Hindersons (Dennis Hindersson) uzskata, ka gala rezultāts ir veiksmīgs.

Augstas prasības un liels gandarījums par projektu

Lielie logi un gaišās sienu virsmas uzstāda augstas prasības gan produktiem, gan profesionāļiem, kas ar tiem strādā.

“Šim būvobjektam bija ļoti augstas prasības. Telpās, kur ir plaši logi un baltas sienas, augstas kvalitātes amatprasmes ir nepieciešamas gan no krāsotāja, gan špaktelēšanas speciālista puses. Gaismas piepildītā telpā nelīdzens galarezultāts ir uzreiz pamanāms,” norāda būvobjekta brigadieris Deniss Hindersons no uzņēmuma Hartela.

“Protams, bez izaicinājumiem neiztikt."

Tikkurila Regatte Suites, sienas un logi, Harmony un Siro 2
Sienas tika krāsotas ar Tikkurila pilnīgi matēto iekšdarbu krāsu Harmony, savukārt griestiem tika izmantota gruntskrāsa un sienu krāsa Siro 2.

Hartela krāsošanas nodaļas vadītājs Auno Heininens (Auno Heininen) uzsver, ka šim objektam bija nepieciešama precizitāte, rūpība un augsta produktu kvalitāte.

 

“Lai gan uzņēmumā Hartela strādāju jau 40 gadu un esmu krāsojis slimnīcas un citas speciālās ēkas, šis bija viens no izaicinošākajiem projektiem. Milzu dzīvojamās istabas – lielākās no kurām 60 kvadrātmetru platībā – logi, kas stiepjas no grīdas līdz griestiem, tādi īpaši piederumi kā no Itālijas piegādāti stiprinājumi un burbuļvannas terasē, kā arī prasīgi klienti atstāja ietekmi uz krāsošanas darbu grafiku un metodēm,” atklāj Heininens.

Īpašas prasmes bija nepieciešamas tieši griestu krāsošanai.

“Ja tiktu izmantotas sastatnes, būtu neiespējami izvairīties no pārklāšanās, tāpēc griesti bija jākrāso ar roku, stāvot uz grīdas. Būvobjektā izmantojām divas darba metodes: krāsojām griestus ļoti ātri tiešā veidā ar rullīti vai pēc tam viens krāsotājs uzklāja krāsu ar izsmidzinātāju, kamēr otrs izlīdzināja to ar rullīti. Klājot krāsu tiešā veidā ar rullīti uz griestiem, ir grūti sasniegt galarezultātu, kur nebūtu redzama pārklāšanās, tas prasa īpašas iemaņas. Taču abas metodes strādāja labi, un galarezultāts bija visai iespaidīgs,” norāda Heininens.

Teksts: Meri Peltola
Attēli: Tero Pajukallio un Hartela Oy
Ilustrācijas: Cedercreutz Arkkitehdit Oy

ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv