Painted chairs

Veido interjera dizainu ilgtspējīgāku, dodot otro dzīvi vecajiem materiāliem

Izveidojiet unikālu telpu, apvienojot vecus materiālus ar modernām telpām. Vintāžas stila mēbeles iegūst jaunu dzīvi, ar vieglu apstrādi un krāsas palīdzību.

Ilgtspēja, otrreizēja pārstrāde un lietoti priekšmeti ir šī brīža tendence, un tiem jābūt arī mūsdienīgā interjera dizainā. Turklāt ilgtspēja un modernu telpu projektēšana kopā var radīt kaut ko pilnīgi jaunu un nebijušu. Tāpēc mēs iepazīstināsim ar to, kā jūs varat izmantot krāsu, lai otrreizēji pārstrādāti materiāli iejustos mūsdienīgā dizainā.

Mūsdienās materiālu aprites iespējas ir gandrīz bezgalīgas, un, ja veicas, jūs starp citu nevajadzīgajām lietām varat atrast skaistas pērles. Tāpēc atcerieties turēt acis vaļā, jo jūs nekad nezināt, kad uziesiet kaut ko unikālu.

Veci priekšmeti un mēbeles vienmēr atspoguļo sava laika objekta formas un dizainu, taču tas nenozīmē, ka tie nebūs piemēroti jūsu projektētajai telpai. Ar krāsas palīdzību ir iespējams pārveidot priekšmetus vēlamajā stilā, un ar labu apstrādi jūs iegūsiet nevainojamu rezultātu.

Izmanto vecos materiālus

Apkopo dažādus otrreizēji pārstrādātus materiālus un mēbeles, kas jūs iedvesmo. Pievērsiet uzmanību dažādām formām un detaļām, un atcerieties, ka virsmas faktūru un toni var mainīt ar krāsas palīdzību. Protams, ir svarīgi ņemt vērā arī projektējamās telpas stilu un veidu, vai tas ir restorāns, vestibils vai privātmāja. Izmantojot lietotas mēbeles un pārstrādātus materiālus, telpa kļūs ilgtspējīgāka un unikālāka.
 

Cafe with painted chairs

Kā to realizēt dzīvē: izmanto pareizos produktus

Vecos materiālus var izmantot atkal un atkal, taču, jo vairāk tos izmanto, jo vairāk to tonis izbalē un zaudē spīdumu. Pārkrāsošana ir vienkāršs, lēts un autentisks veids, kā pārveidot mēbeles un priekšmetus, lai tos uzskatītu par atjauninātiem un kalpo jaunam mērķim. Tāpēc ir svarīgi atjaunot tos pareizi, lai tie izskatītos tikpat labi kā jauni.

Ja virsmas atjaunināsiet paši, tad sāciet ar sagatavošanās darbiem. Ir svarīgi rūpīgi notīrīt visas veco priekšmetu virsmas, jo materiāls laika un lietošanas rezultātā mēdz kļūt netīrs. Lai iegūtu labāko rezultātu, mazgājiet virsmas ar speciālajiem mazgāšanas līdzekļiem, piemēram, Kalustepesu vai Maalipesu. Pirms apstrādes noslīpējiet visas virsmas ar smilšpapīru un notīriet slīpēšanas putekļus.
 

Painted furniture with Helni furniture paint

Virsmas nogruntēt vienu vai divas reizes, atkarībā no materiāla vecuma un kvalitātes. Izmantojiet Multistop, ja krāsojat vecas nodzeltējušas un tumšas koka virsmas, Rostex Super Akva metāla virsmām un Otex Akva pārējiem materiāliem. Pēc virsmu gruntēšanas tās var krāsot. Izvēlieties Helmi 10, Helmi 30 vai Helmi 80, atkarībā no vēlamā spīduma. Atcerieties, ka var būt nepieciešams krāsot virsmas vismaz divas reizes, lai iegūtu vislabāko rezultātu.

Izcelies ar toni

Krāsojot vecu priekšmetu, jūs to varat pilnībā transformēt, lai tas saskan ar telpu. Bieži vien mēbeles vai priekšmeta forma piešķir oriģinālu atmosfēru, bet ar svaigu krāsas kārtu tas iegūst jaunu dzīvi.

Ja vēlaties telpā ienest vairāk krāsas, varat izvēlēties dažus toņus, kas ir līdzīgā nokrāsā, piemēram, kā attēlā, kur ir izvēlēti pasteļtoņi. Mēģiniet apvienot, piemēram, X417 Pavillion, H441 Trade wind un X344 Minuet. Kopā šie toņi lieliski izskatās. Meklējiet ideālos toņus mūsu Symphony toņu kartē.

Ja jums ir dažādas formas un materiāli, ko vēlaties pievienot telpai, gudrs veids, kā tos padarīt viendabīgus, ir ar krāsas palīdzību. Ja plānojat dizainu restorānam un vēlaties izmantot dažādas formas krēslus, moderna pieeja ir krāsot tos vienā tonī. Vienots tonis krēslus padarīs saskanīgus. Izmēģiniet, piemēram, tumšo Y498 Midnight toni.
 

Colourful chairs in a terrace

Iedziļināties detaļās

Dažādu pārstrādātu materiālu izmantošana telpā ienesīs vairāk rotaļīguma. Pat nelieli elementi, piemēram, otrreizēji pārstrādātas pudeles, ko izmanto kā puķu vāzes, piešķirs raksturu un padarīs dizainu ilgtspējīgāku. Atcerieties, ka arī stikla pudeles var krāsot atbilstoši telpas stilam.

Ja aizraujas ar krāsošanu, uz lielākām virsmām var zīmēt ornamentus. Jo vairāk pievērsīsiet uzmanību telpas atmosfērai un sekosiet stilam, jo telpa iegūs saskaņotāku un unikālāku izskatu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk un saņemt noderīgu informāciju pirmais?

Papildiniet savu radošumu ar jaunākajām tendencēm un palieliniet savas zināšanas par virsmas apstrādes risinājumiem. Pievienojieties Tikkurila Pro Designer — jaunajai vietai radošajiem arhitektūras un interjera dizaina prātiem.

Pievienojies TIKKURILA PRO DESIGNER
Pievienoties
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv