Põhjala Brewery man with beer bottles

Põhjala alus darītava

Põhjala alus darītava ir pirmā tradicionālā alus darītava, kas dibināta Igaunijā. Uzņēmums lūdza Tikkurila palīdzību problēmas novēršanā ražošanas zālē - pelējums.

Telpā tika uzstādīta labāka ventilācija, kas aizvietoja veco sistēmu, bet tas pilnībā neatrisināja problēmu. Alus darīšanas procesā tiek atbrīvots daudz mitruma, tādēļ Põhjala alus darītavas telpās bija radušies smagi mitruma bojājumi un intensīva pelējuma augšana. Lai risinātu radušos problēmu, visas skartās virsmas vispirms tika mazgātas ar Tikkurila tīrīšanas līdzekli Drytech Biowash, tādējādi no konstrukcijām noņemot visus netīrumus un pelējumu. Pēc tam notīrītie griesti tika krāsoti ar funkcionālo pārklājumu Drytech Biorid, kas satur mitrumu likvidējošas mikroporas un saglabā sausu virsmu. Savukārt sienas tika krāsotas ar speciālo pārklājumu Argentum 20, kas galvenokārt tiek izmantots slimnīcās. Argentum 20 ir higiēniska un viegli tīrāma krāsa, kas lieliski atgrūž netīrumus.

Nelielām alus darītavām, kā Põhjala, pelējums var būt vērā ņemama problēma, kas rada risku zaudēt licenci, ja telpas neatbilst vietējo varas iestāžu standartiem. Izmantojot šo vienkāršo apstrādi ar Tikkurila produktiem, uzņēmums tomēr varēja droši un netraucēti turpināt darbu.

Siena pirms krāsošanas ar Tikkurila produktiem
Pirms apstrādes ar Tikkurila produktiem
Siena pēc krāsošanas ar Tikkurila produktiem
Pēc apstrādes ar Tikkurila produktiem Drytech Biowash, Drytech Biorid un Argentum 20
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv