Risinājumi grīdām skolās un bērnudārzos

Risinājumi grīdām skolās un bērnudārzos

Grīdām skolās un bērnudārzos ir jābūt tādām, pa kurām ir patīkami staigāt, skriet un spēlēties, nodrošinot maksimālu komforta līmeni bērniem un personālam, vienlaikus tām ir jābūt pietiekami izturīgām, pret mehānisko iedarbību. Mācību telpās var būt arī skaļi, tāpēc grīdām ir sava nozīme skaņas izolācijā, trokšņa slāpēšanā un apkārtējās vides padarīšanā patīkamākai.

Tikkurila piedāvā plašu, pievilcīgu un izturīgu grīdas pārklājumu klāstu skolām un bērnudārziem, kas atbilst šim prasīgajam segmentam.

Higiēniska un viegli tīrāma virsma

Tikkurila grīdas pārklājumu risinājumiem ir neliels aromāts, tie ir ātri uzklājami un ātri sacietē, kas nozīmē, ka telpa ātrāk ir gatava rotaļām un mācībām. Kad pārklājums ir uzklāts, tas izveido aizsargbarjeru, kas neplaisā un nesadalās, padarot grīdas virsmu higiēniskāku un vieglāk tīrāmu, kas ir svarīga īpašība skolas un bērnudārza vidē.

Toņi, kas veicina iztēli

Mūsu grīdas pārklājumu risinājumi ir pieejami gandrīz neierobežotā toņu diapazonā, nodrošinot interjera dizaineriem radošu brīvību, plānojot iekštelpas ar dažādiem elementiem, kā piemēram, formām un rakstiem. Tā kā ir pieejams plašs, jautru un rotaļīgu toņu klāsts, vienīgais kas jūs ierobežo ir jūsu iztēle. Mums piedāvājumā ir arī plaša virsmas tekstūru izvēle ar dažādiem spīduma līmeņiem, no pilnīgi matēta līdz spīdīgam. Pareizai apdarei var būt milzīga ietekme uz telpas estētiku, padarot to nomierinošāku, iedvesmojošāku vai aizraujošāku.

Izturīgas grīdas, kas samazina troksni

Mūsu Cozy Floor sistēmai ir lieliskas skaņas izolācijas īpašības, kas slāpē troksni un uzlabo akustiku, palīdzot padarīt noslogotās klases par vietu, kur laiku pavadīt ir patīkami un veicinātu gan koncentrēšanās spējas, gan jautru gaisotni. Cozy Floor sistēma ir ar M1 sertifikātu, kas norāda uz zemu emisiju līmeni, kas palīdz nodrošināt labu iekštelpu gaisa kvalitāti, vienlaikus nodrošinot arī izcilu nodilumizturību un triecienizturību.

Dabai draudzīgi un ilgtspējīgi grīdas pārklājumi

Visi Tikkurila grīdas pārklājumu risinājumi nodrošina izcilu apstrādātās virsmas aizsardzību, vienlaikus samazinot jebkādu negatīvu ietekmi uz vidi. Tikkurila galveno uzmanību pievērš tādu grīdu risinājumu izstrādei, kas uzlabo gaisa kvalitāti ēkās, un ir ar zemu gaistošo organisko savienojumu (GOS) līmeni un samazina kopējo emisiju apjomu. Mūsu klāstā ir vairāki produkti ar M1 sertifikātiem, kā arī krāsošanas sistēmas, kas atbilst LEED un BREEAM klasifikācijas prasībām. Jau vairāk nekā 160 gadus mēs nodrošinām augstas veiktspējas produktus, kas pagarina grīdu kalpošanas laiku un samazina ēku ietekmi uz vidi visā to dzīves ciklā.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu risinājumiem? Tikkurila eksperti vienmēr ir šeit, lai palīdzētu jums atrast pareizo produktu vai risinājumu.

VAI VĒLATIES UZZINĀT VAIRĀK PAR MŪSU RISINĀJUMIEM?
Sazinieties ar mums

Vidējas noslodzes grīdas segumu sistēmas (BC3)

TC128
KRĀSOŠANAS SISTĒMA
KOPĒJAIS SAUSAS PLĒVES BIEZUMS
500
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv