Risinājumi grīdām veselības aprūpes iestādēs un farmācijas uzņēmumu telpās

Risinājumi grīdām veselības aprūpes iestādēs un farmācijas uzņēmumu telpās

Veselības aprūpes iestādēs, piemēram, slimnīcās, klīnikās un zobārstniecības praksēs, ir ļoti augstas higiēnas un tīrības prasības, tāpēc grīdām ir jābūt viegli tīrāmām un ar izturīgu apdari, kas neplaisās vai nedeformēsies. Tas pats attiecas arī uz farmācijas uzņēmumu telpām, kurās parasti ir plašs dažādu iekārtu klāsts, tostarp laboratorijas, ražošanas un iepakošanas zonas, kā arī uzglabāšanas telpas, piemēram, noliktavas.

Tikkurila jau vairākus gadus piedāvā izturīgus un augstas kvalitātes pārklājumus, kas nodrošinās grīdām higiēnisku, tīru un labu izskatu, kā arī izcilu aizsardzību pret pelējumu un citu mikroorganismu augšanu.

Ātri uzklājami un ar izcilu ķīmisko izturību

Grīdām veselības aprūpes iestādēs un farmācijas uzņēmumu telpās ir nepieciešama lieliska ķīmiskā izturība, lai tās spētu izturētu biežu dezinfekcijas un tīrīšanas līdzekļu lietošanu, ko tādi produkti kā Temafloor 500M ar M1 sertifikātu, var izcili nodrošināt. Šīm tīrajām, higiēniskajām un zema piesārņojuma vietām ir nepieciešams grīdas virsmu risinājums bez šuvēm, tāpēc Tikkurila pārklājumu sistēmas nodrošina aizsargbarjeru, kas neplaisā un nesadalās, padarot grīdas virsmu higiēniskāku un vieglāk tīrāmu.

Ātrs uzklāšanas laiks un ātra pārklājuma sacietēšana arī var būt izšķiroši faktori izvēloties piemērotāko sistēmu. Lai nodrošinātu izcilu iekštelpu gaisa kvalitāti, piemēram, Fontefloor EP 100 pārklājumam ir piešķirts M1 sertifikāts, kas norāda uz zemu emisiju līmeni, kā arī tas ir pieejams dažādos toņos un ir viegli uzklājams.

Skaistas un veselībai draudzīgas grīdas

Tikkurila grīdu pārklājumu risinājumi veselības aprūpes iestādēm un farmācijas uzņēmumu telpām ir ne tikai izturīgi un higiēniski, bet arī labi izskatās, jo tie ir pieejami plašā toņu klāstā un virsmas tekstūru var izvēlēties ar dažādiem spīduma līmeņiem, no pilnīgi matēta līdz spīdīgam. M1 sertificētā Tikkurila Cozy Floor sistēma ir pieejama dažādos toņos un ir pašizlīdzinoša, lai nodrošinātu nevainojamu apdari, taču to patiešām īpašu padara tās spēja samazināt soļu skaņas, padarot telpas akustiku maigāku un patīkamāku.

Pareizs pārklājums var ļoti ietekmēt telpas estētiku, padarot to par patīkamāku vidi ikvienam. Veselības aprūpes iestādēs ir iekļauts plašs telpu klāsts, tostarp virtuves, tualetes un autostāvvietas, un Tikkurila katrai no šīm telpām var piedāvāt piemērotu grīdas pārklājuma risinājumu.

Dabai draudzīgi un ilgtspējīgi grīdas pārklājumi

Visi Tikkurila grīdas pārklājumu risinājumi nodrošina izcilu apstrādātās virsmas aizsardzību, vienlaikus samazinot jebkādu negatīvu ietekmi uz vidi. Tikkurila galveno uzmanību pievērš tādu grīdu risinājumu izstrādei, kas uzlabo gaisa kvalitāti ēkās, un ir ar zemu gaistošo organisko savienojumu (GOS) līmeni un samazina kopējo emisiju apjomu.

Mūsu klāstā ir vairāki produkti ar M1 sertifikātiem, kā arī krāsošanas sistēmas, kas atbilst LEED un BREEAM klasifikācijas prasībām; kā arī vairāki ūdens bāzes produkti, kas būs piemēroti slimnīcas pagrabu ejām. Mūsu klienti mums uzticas jau vairākus gadus, jo mēs nodrošinām augstas veiktspējas produktus, kas pagarina grīdu kalpošanas laiku un samazina ēku ietekmi uz vidi visā to dzīves ciklā.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu risinājumiem? Tikkurila eksperti vienmēr ir šeit, lai palīdzētu jums atrast pareizo produktu vai risinājumu.

VAI VĒLATIES UZZINĀT VAIRĀK PAR MŪSU RISINĀJUMIEM?
Sazinieties ar mums

Vidējas noslodzes grīdas seguma sistēmas (BC3)

TC128
KRĀSOŠANAS SISTĒMA
KOPĒJAIS SAUSAS PLĒVES BIEZUMS
500

Augstas noslodzes grīdas segumu sistēmas (BC4)

TC134
KRĀSOŠANAS SISTĒMA
KOPĒJAIS SAUSAS PLĒVES BIEZUMS
2000
ir pievienots izlasei.
ir noņemts no izlases.
lv